Inteligentny dom

Dział poświęcony nowoczesnym rozwiązaniom jakimi są inteligentne systemy zarządzania budynkami. Dowiedź się więcej na temat automatyki stosowanej w domowych warunkach.
Pala
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 17, 2017 10:04 am

Inteligentny dom

Post autor: Pala »

Hej wszystkim!
Chciałabym zakupić system inteligentnego domu, ale nie znam się na tym a nie chcę kupić czegoś średniej jakości i dlatego chciałabym Was prosić o pomoc w jego wyborze.
igor44q
Posty: 1
Rejestracja: pt sty 25, 2019 7:17 am

Re: Inteligentny dom

Post autor: igor44q »

Jak dla mnie to zbędny i kosztowny bajer.
Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Re: Inteligentny dom

Post autor: Pipi »

W dzisiejszych czasach popularna jest już nie tylko budowa inteligentnych domów, ale nawet całych, inteligentnych miast. ;)
dora4
Posty: 85
Rejestracja: śr lut 07, 2018 9:21 am

Re: Inteligentny dom

Post autor: dora4 »

A co myślicie o rozwiązaniu konkretnie system BMS. Jest to zintegrowany system, który umożliwi współpracę wielu różnych instalacji ze sobą, na przykład oświetlenia, systemu grzewczego i wentylacyjnego. Daje możliwość monitorowania, przetwarzania i analizy danych, a tym możliwość na uzyskanie znaczących oszczędności. Słyszeliście o czymś takim?
anitka
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:39 pm

Re: Inteligentny dom

Post autor: anitka »

Jest bardzo dużo dostępnych urządzeń na rynku które pozwalają stworzyć smart home i jeśli chcesz się dowiedzieć, które najlepiej wybrać to sięgnij po poradniki, poczytaj też opinie , ewentualnie pogadaj też z fachowcami, którzy na pewno mają sporą wiedzę w tym zakresie
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Inteligentny dom

Post autor: pietrzak »

Dla każdego ten idealny dom będzie inny. Jak już go budujemy to w końcu mamy nasze wymarzone gniazdko. Widziałam też , ze teraz dla osób które wybudowały dom według projektów pracowni.
KasiaSq
Posty: 24
Rejestracja: pt lis 09, 2018 4:12 pm

Re: Inteligentny dom

Post autor: KasiaSq »

Dom inteligenty to świetna sprawa, to coś, na co coraz więcej osób się decyduje, bo to po prostu duża wygoda. Oczywiście wykonanie tych wszystkich instalacji wymaga doświadczenia i wiedzy.
Marko33q
Posty: 72
Rejestracja: wt lut 18, 2020 9:45 am

Re: Inteligentny dom

Post autor: Marko33q »

Pewnie, że tak. W końcu dzisiaj jesteście w stanie o wiele lepiej przygotować dom pod kątem funkcjonalności. Ja bym podszedł do tego tematu w sposób racjonalny. Warto mieć to na uwadze, szczególnie jeśli myślicie o poprawie funkcjonalności Waszego domu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „System zarządzania budynkiem (BMS)”