O tym jak zagospodorować taras

Dowiedź się więcej na temat projektowania ogrodów. Ciekawe aranżacje zieleni w Twoim ogrodzie. Porady oraz pomysły na ogród, taras, oczka wodne.
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: O tym jak zagospodorować taras

Post autor: pietrzak »

Super opcją na lato jest też markiza ogrodowa. Taka markiza chroni nas przed deszczem i słońcem. Świetnie sprawdza się w wielu różnych sytuacjach.
Dwukropek1
Posty: 54
Rejestracja: pt wrz 27, 2019 9:50 am

Re: O tym jak zagospodorować taras

Post autor: Dwukropek1 »

Niestety obecnie tak buduje się bloki, że nieraz balkon jest dosłownie pół metra od kolejnego balkonu wiec nie jest to zbyt komfortowa opcja.
KajGor41q
Posty: 22
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 7:30 am

Re: O tym jak zagospodorować taras

Post autor: KajGor41q »

Ja mam na tarasie deskę tarasowa.
Mannia1q
Posty: 116
Rejestracja: wt paź 29, 2019 6:19 am

Re: O tym jak zagospodorować taras

Post autor: Mannia1q »

Można pomyśleć nad nałożeniem zadaszenia.
morgo
Posty: 127
Rejestracja: czw sie 30, 2018 5:06 pm

Re: O tym jak zagospodorować taras

Post autor: morgo »

Można również zastanowić się nad takimi pergolami. Myślę, że warto o tym pomyśleć, ponieważ w ten sposób można korzystać z tarasu przez cały rok. W takim miejscu można przyjemnie spędzać czas ze znajomymi czy rodziną. Pięknie takie pergole wyglądają i przede wszystkim są praktyczne i solidnie wykonane.
Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Re: O tym jak zagospodorować taras

Post autor: Pipi »

A czy macie markizy tarasowe? Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Mi osobiście bardzo się coś takiego podoba ;) Warto?
Mannia1q
Posty: 116
Rejestracja: wt paź 29, 2019 6:19 am

Re: O tym jak zagospodorować taras

Post autor: Mannia1q »

Fugi cementowe wysokowytrzymałe mogłyby także pojawić się na Waszym tarasie.
czosnekwrg
Posty: 96
Rejestracja: wt lis 26, 2019 2:25 pm

Re: O tym jak zagospodorować taras

Post autor: czosnekwrg »

My przede wszystkim zdecydowaliśmy się na oszklenie tarasu. A stało się to możliwe za sprawą VERASOL. W pełni trafiony wybór. Zrealizowane przez nich oszklenie prezentuje się bardzo nietuzinkowo.
DevStrykerq
Posty: 27
Rejestracja: pt wrz 27, 2019 9:37 am

Re: O tym jak zagospodorować taras

Post autor: DevStrykerq »

Jakoś do kompozytu nie mam przekonania, więc dla mnie jeśli o podłogę na tarasie chodzi to zdecydowanie stawiałbym na drewno. Jeśli chcecie utrzymać tonację drewna to można zamontować drewniane wstawki, a jeśli ma to wyglądać nowocześnie to można zrobić przeszklone.
limoko
Posty: 75
Rejestracja: wt paź 09, 2018 1:50 pm

Re: O tym jak zagospodorować taras

Post autor: limoko »

Jak mówimy o aranżacji tarasu to poleca jakiś porządny grill gazowy typu taki Broil King Royal 320 idealnie się nada moim zdaniem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projektowanie ogrodów”