Meble na taras

Dowiedź się więcej na temat projektowania ogrodów. Ciekawe aranżacje zieleni w Twoim ogrodzie. Porady oraz pomysły na ogród, taras, oczka wodne.
mczay
Posty: 81
Rejestracja: pn maja 14, 2018 9:39 am

Meble na taras

Post autor: mczay »

A jakie meble tarasowe najlepiej zamówić? Bo chce przez internet kupić, słyszałem od znajomego że tak bardziej się opłaca i wybór jest większy. A chcę solidne i stylowe meble, najlepiej z technorattanu bo jest wytrzymały i wiem że takie meble długo będą mi służyły. Znacie dobrego producenta?
menia12q
Posty: 9
Rejestracja: pt paź 26, 2018 10:51 am

Re: Meble na taras

Post autor: menia12q »

hej zdecydowanie polecam meble ogrodowe z REAS GARDEN :D właśnie nie dawno zakupiłam wiszący fotel, który jest ekstra, bardzo duży komfort odpoczynku i prezentuje się ładnie
budrys
Posty: 51
Rejestracja: wt paź 09, 2018 6:49 pm

Re: Meble na taras

Post autor: budrys »

JA tez jestem wielką fanką tego typu rozwiązań. Zaprojektowałam nawet meble wypoczynkowe na taras (bo oczywiście nic, co jest w sklepach mi nie odpowiada) i mąż siedzi po godzinach, żeby spełnić te oczekiwania. Przyznam, że wygląda to świetnie, ale sa pewne drobne elementy metalowe, których nie jest w stanie przyciąć sam.
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: Meble na taras

Post autor: mpire »

Na taras ogrodowy do siebie zamawiałem jakiś czas temu komplet stół z krzesłami oraz kanapę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projektowanie ogrodów”