Dobra kosiarka?

Dowiedź się więcej na temat projektowania ogrodów. Ciekawe aranżacje zieleni w Twoim ogrodzie. Porady oraz pomysły na ogród, taras, oczka wodne.
robofrantojaq
Posty: 2
Rejestracja: wt sie 20, 2019 12:42 pm

Dobra kosiarka?

Post autor: robofrantojaq »

Cześć! Powoli zbliża się wrzesień, więc będzie pojawiać się coraz więcej promocji na sprzęt ogrodniczy. Ja szukam kosiarki, koniecznie na akumulator. Którą firmę polecacie, a najlepiej od razu z konkretnym modelem kosiarki i chociaż kilkoma zaletami, dlaczego warto ją wybrać. Z góry dzięki za pomoc :)
Mikrusq
Posty: 28
Rejestracja: czw paź 11, 2018 11:19 am

Re: Dobra kosiarka?

Post autor: Mikrusq »

Ja bym Ci polecił kosiarki z ryobi. Sam mam i uzywam i jestem naorawde zadowolony. Trawnik mam spory więc wziałem sobie taką z najwiekszym koszem zeby nie trzeba było go co chwile opróżniać. Mimo tego , ze jest duzy to kosiarkę lekko sie prowadzi i łatwo nia skręca. Nie ma tez zadnego problemu z podjechaniem pod drzewa czy krzaki. Zerknij sobie na kosiarki od nich bo wybró jest spory i sprzet serio mają dobry.
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Dobra kosiarka?

Post autor: pietrzak »

Wszystkie sprzęty ogrodowe, w tym kosiarki, mogą się psuć. Wiele osób w ogrodzie ma także pilarkę.
nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

Re: Dobra kosiarka?

Post autor: nina1990q »

Bardzo podobają mi się roboty koszące. Nie jestem fanką koszenia trawy więc taki robot byłby dla mnie strzałem w dziesiątkę.
blobers
Posty: 128
Rejestracja: czw paź 12, 2017 2:24 pm

Re: Dobra kosiarka?

Post autor: blobers »

Wydaje mi się, że niezbyt ważne jest to czy kosiarka jest dobra czy nie, ponieważ nawet najlepszy sprzęt może się w każdej chwili zepsuć.
Ameksqq
Posty: 19
Rejestracja: ndz sty 12, 2020 10:55 am

Re: Dobra kosiarka?

Post autor: Ameksqq »

Ja wybrałem kosiarkę firmy Kubota, która jest wyjątkowo wydajna i funkcjonalna. To jeden z moich najbardziej udanych zakupów w ostatnim czasie.
wiolett_a1q
Posty: 2
Rejestracja: sob lut 29, 2020 8:24 pm

Re: Dobra kosiarka?

Post autor: wiolett_a1q »

Jeżeli chodzi o ogród to warto również zaopatrzyć się w dobrą , sprawną kosiarkę , a jeżeli kosiarka odmówi nam posłuszeństwa polecam niezawodny sklep z częściami , znajdziemy tam części bardzo dobrej jakości , które na pewno długo nam posłużą , a jak wiadomo sprawna kosiarka równa się piękny ogród , a i ceny są bardzo atrakcyjne co w tych czasach jest bardzo dużym atutem
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: Dobra kosiarka?

Post autor: mpire »

Moim zdaniem najlepiej sprawdza się popularna kosiarka spalinowa.
Dwukropek1
Posty: 54
Rejestracja: pt wrz 27, 2019 9:50 am

Re: Dobra kosiarka?

Post autor: Dwukropek1 »

Ja używam kosiarki z ryobi i sobie chwale. Kupiłem ją w zeszłym roki i jak do tej pory działa bez zarzutu. To jest taka kosiarka hybrydowa, można kosić nią jak jest podłączona do gniazdka lub tylko używając akumulatora. Jak ma sie duży igród to sie sprawdza bo nie trzeb wszedzie za sobą ciągnąc przewodu. Ryobi ma spory wybó kosiarek wiec na spokojnie coś wybierzeice
aggatusaq
Posty: 11
Rejestracja: pt gru 20, 2019 7:38 am

Re: Dobra kosiarka?

Post autor: aggatusaq »

jaki masz model tej ryobi? Widziałem że maja modele z 36V max power, muszę na dniach się na coś zdecydować i ta ryobi mi chodzi po głowie bo już sam mam kilka ich urzadzeń i z każdego jestem zadowolony
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projektowanie ogrodów”