Altana

Dowiedź się więcej na temat projektowania ogrodów. Ciekawe aranżacje zieleni w Twoim ogrodzie. Porady oraz pomysły na ogród, taras, oczka wodne.
kania2
Posty: 58
Rejestracja: ndz sie 05, 2018 7:12 am

Altana

Post autor: kania2 »

Mam w planach na wiosnę, zbudować altanę w moim ogrodzie. Szukam firmy zajmującej sie konstrukacjami ze stali lub drewna.
Ruddzia
Posty: 83
Rejestracja: wt paź 08, 2019 5:15 am

Re: Altana

Post autor: Ruddzia »

Łatwo można znaleźć gotowe, solidne konstrukcje do ogrodu. Znajdziecie spory wybór altan, w tym sześciokątne, ośmiokątne, kwadratowe, czy też domki narzędziowe, letniskowe i wiele innych konstrukcji drewnianych. Mniejsza altanka będzie kosztować tylko kilka tysięcy.
Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Re: Altana

Post autor: Pipi »

A orientujecie się może czym pomalować altanę drewnianą, aby ładnie wyglądała ona przez wiele długich lat? Macie na to jakieś patenty? Nie chciałabym co roku jej odnawiać, a wiadomo, że ciągle będzie narażona na wilgoć, niskie temperatury i promienie słoneczne...
Mateusz79q
Posty: 105
Rejestracja: sob sty 07, 2017 8:47 am

Re: Altana

Post autor: Mateusz79q »

Powiem Wam, że teraz pomysłów na altanę jest naprawdę sporo. Mi się bardzo podobają drewniane altany z zasłonami., Wyglądają bardzo ciekawie.
budrys
Posty: 51
Rejestracja: wt paź 09, 2018 6:49 pm

Re: Altana

Post autor: budrys »

Altana jest bardzo fajna i sama marzę o takiej, ale ja chciałabym również mieć domek drewniany na działkę :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projektowanie ogrodów”