Ogrodzenie z siatki

Szukasz ciekawych rozwiązań ogrodzenia swojej posesji ? Poszukujesz bram wjazdowych, przęseł, paneli ogrodzeniowych ?
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: Ogrodzenie z siatki

Post autor: mpire »

Jeśli uważasz, że takie ogrodzenie będzie dla Ciebie najlepsze, to właśnie na takie się zdecyduj. Zwróć tylko uwagę, aby było dobre jakościowo, bo w przeciwnym razie za niedługo będziesz musiał ponownie wymienić ogrodzenie.
paulaq
Posty: 77
Rejestracja: wt maja 15, 2018 7:22 pm

Re: Ogrodzenie z siatki

Post autor: paulaq »

Jeśli ma to być ogrodzenie tylko i wyłącznie na okres budowy, to najlepiej wziąć pod uwagę ogrodzenia tymczasowe.
teddy88q
Posty: 28
Rejestracja: sob sty 25, 2020 7:26 am

Re: Ogrodzenie z siatki

Post autor: teddy88q »

Oczywiście każdemu co innego się podoba. Ale mnie się wydaje, że lepiej postawić na coś bardziej efektywnego. Niedrogo chociażby wychodzi płot drewniany, a wygląda on bardzo ładnie.
Ruddzia
Posty: 83
Rejestracja: wt paź 08, 2019 5:15 am

Re: Ogrodzenie z siatki

Post autor: Ruddzia »

Wychodzi one całkiem tanio, ale może warto pomyśleć o czymś bardziej solidnym? Ja do siatki nie mam zbytnio zaufania, często są z nią problemy po latach. Warto postawić na takie ogrodzenia prosto od producenta, możecie liczyć na dobre ceny i profesjonalny montaż.
Hubert1tojaq
Posty: 27
Rejestracja: wt paź 29, 2019 9:15 am

Re: Ogrodzenie z siatki

Post autor: Hubert1tojaq »

Ja od samego początku stawiałem na ogrodzenie betonowe i takie bardziej zabudowane.
Kwiat106
Posty: 4
Rejestracja: ndz kwie 24, 2022 8:33 pm

Re: Ogrodzenie z siatki

Post autor: Kwiat106 »

Jeśli uważasz, że siatka nie wygląda zbyt estetycznie to polecam posadzenie tuji. Ogrodzenie z siatki nie będzie już tak słabo wyglądało, a dzięki roślinom ogródek będzie zakryty co wiąże się z większą prywatnością jeśli chodzi o sąsiadów.
https://medicus.com.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bramy i ogrodzenia”