Brama garażowa

Szukasz ciekawych rozwiązań ogrodzenia swojej posesji ? Poszukujesz bram wjazdowych, przęseł, paneli ogrodzeniowych ?
nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

Brama garażowa

Post autor: nina1990q »

Jak już postawimy garaż to potrzebna nam będzie do tego odpowiednia brama garażowa. Jestem na etapie poszukiwań jakiegoś solidnego producenta.
kaszek1q
Posty: 117
Rejestracja: pt gru 07, 2018 3:05 pm

Re: Brama garażowa

Post autor: kaszek1q »

Ja jestem nowicjuszem i zupełnie nie wiem jaką wybrać bramę garażową, jakiego producenta, na co zwrócić uwagę, jaki napęd? Czy możecie mi coś doradzić? Będę wdzięczny za wszelkie informacje które pomogą mi dokonać wyboru.
mareeekfebq
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 01, 2019 9:33 am

Re: Brama garażowa

Post autor: mareeekfebq »

Według mnie około 10 metrów kwadratowych to spokojnie brama odpowiadająca zapotrzebowaniom zwykłego użytkownika. Z napędów też lepiej dać coś markowego, aby był komfort i żeby nie wzywać serwisu. U mnie jest napęd JM3ESA. TURBO szybki, sprawny, ładny, bezproblemowy
kowkar
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 19, 2019 7:55 am

Re: Brama garażowa

Post autor: kowkar »

A ta firma horman czy jakoś tak? My mamy ich bramę i jest super
DevStrykerq
Posty: 27
Rejestracja: pt wrz 27, 2019 9:37 am

Re: Brama garażowa

Post autor: DevStrykerq »

Całkiem duży wybór jest dziś tych bram garażowych, ale jeśli jesteście z Krakowa lub okolic to sprawdźcie bramy firmy MTBRAM. Możecie dobrać sobie rodzaj bramy odpowiedni dla Waszych potrzeb, czy to segmentową, rolowaną czy nawet przemysłową jeśli macie firmę, a w niej jakiś np.magazyn, oraz barwę odpowiednią do stylu i koloru elewacji czy dachu. Solidnie zrobione, energooszczędne mechanizmy i użyte materiały na pewno posłużą Wam przez lata :)
dora4
Posty: 85
Rejestracja: śr lut 07, 2018 9:21 am

Re: Brama garażowa

Post autor: dora4 »

Najlepiej to skontaktować się z taką firmą Valla, na terenie Śląska zajmują się montażem i doborem bram garażowych czy ogrodzeń. Współpracują z najlepszymi producentami a zależy im przede wszystkim na trwałych rozwiązaniach i zadowoleniu klienta, nie ma opcji by wcisnęli jakiś bubel. Zwłaszcza że na swój montaż też udzielają gwarancji. Pewniak, brama w ich wykonaniu na pewno będzie porządna i na długie lata będzie służyć jak należy.
Dwukropek1
Posty: 54
Rejestracja: pt wrz 27, 2019 9:50 am

Re: Brama garażowa

Post autor: Dwukropek1 »

Brama garażowa powinna być solidna i estetyczna oraz dobrze dopasowana do garażu. Taką bramę najlepiej zamówić na wymiar. Jeśli nie macie za wiele miejsca przed garażem to warto rozważyć montaż bramy segmentowej. Tego typu bramy oferuje firma MT Bram. U nich możecie zamówić szczelną bramę z wypełnieniem, dzięki któremu tworzy się izolacja termiczna. Bramy te wykonane są z bardzo dobrych materiałów oraz akcesoriów co sprawia, że sa nie tylko estetyczne ale tez bardzo wytrzymałe.
Krasownikq
Posty: 22
Rejestracja: czw sty 23, 2020 12:40 pm

Re: Brama garażowa

Post autor: Krasownikq »

Ja zdecydowałem się na bramę garażową segmentową marki Hörmann.
anulka30q
Posty: 19
Rejestracja: wt lis 26, 2019 4:59 pm

Re: Brama garażowa

Post autor: anulka30q »

Mi się podobają takie nowe bramy garażowe. Łatwe otwieranie w nowoczesnych systemach. Takie bramy garażowe mogą być efektowne i rożnokolorowe. Warto szukać czegoś idealnego.
Disco
Posty: 3
Rejestracja: sob mar 07, 2020 8:36 pm

Re: Brama garażowa

Post autor: Disco »

Ja mam bramę uchylną, teraz są rzadkie, a bardzo wygodne
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bramy i ogrodzenia”