Jakie meble ogrodowe

Szukasz ciekawych rozwiązań ogrodzenia swojej posesji ? Poszukujesz bram wjazdowych, przęseł, paneli ogrodzeniowych ?
nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

Jakie meble ogrodowe

Post autor: nina1990q »

Co polecacie ?
hombakq
Posty: 11
Rejestracja: wt cze 26, 2018 3:22 pm

Re: Jakie meble ogrodowe

Post autor: hombakq »

Moim zdaniem w ogrodzie oraz na tarasie najlepiej sprawdzają się meble z technorattanu. Takie meble są wytrzymałe i nie niszczą się przez niekorzystne warunki atmosferyczne. Dlatego to zakup na lata
morgo
Posty: 127
Rejestracja: czw sie 30, 2018 5:06 pm

Re: Jakie meble ogrodowe

Post autor: morgo »

Nie ma co przesadzać z takimi meblami. Trzeba wybierać rozsądnie i wszystko dokładnie przemyśleć, aby nie zagracić ogrodu. Meble muszą być praktyczne i wygodne. Poza tym cenowo muszą również być atrakcyjne. Postawcie na jakość i ładny wygląd. To ma być też w pewnym sensie ozdoba ogrodu.
dora4
Posty: 85
Rejestracja: śr lut 07, 2018 9:21 am

Re: Jakie meble ogrodowe

Post autor: dora4 »

Dla mnie ogród do przede wszystkim rośliny, większość mam posadzone w gazonach jońca, mam alejki z kostki położone i właśnie do niej coś chciałam dopasować, te doniczki idealnie wyglądają. Altankę mam ze stołem, krzesłami i huśtawkę, więcej mebli mimo, że ogród spory nie potrzebuję. rattan na tasie ok, w ogrodzie nie bardzo.
cashie1q
Posty: 2
Rejestracja: pn sty 14, 2019 9:14 am

Re: Jakie meble ogrodowe

Post autor: cashie1q »

Polecam meble włoskie do ogrodu, mam już od dwóch lat i są niezawodne i oczywiście ich styl oryginalny.
Ostatnio zmieniony czw kwie 02, 2020 12:24 pm przez cashie1q, łącznie zmieniany 1 raz.
mczay
Posty: 81
Rejestracja: pn maja 14, 2018 9:39 am

Re: Jakie meble ogrodowe

Post autor: mczay »

Z mebli ogrodowych które mam u siebie najbardziej zadowolony jestem z narożnika ogrodowego. Szukałem czegoś nowoczesnego, ale pasującego do mojej aranżacji.
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Jakie meble ogrodowe

Post autor: pietrzak »

Stworzenie wyjątkowej altanki w naszym ogrodzie, wymaga sporego wysiłku. Ja jestem zdecydowaną zwolenniczką tworzenia takich wyjątkowych miejsc w ogrodze. Zwykłe altany mnie nie przekonują, dużo bardziej podobają mi się altanki z trzciny. Moim zdaniem są dużo trwalsze i lepiej wyglądają.
Pala
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 17, 2017 10:04 am

Re: Jakie meble ogrodowe

Post autor: Pala »

Moje pytanie może nie dotyczy stricte mebli, ale czegoś nieco większego – mianowicie domków ogrodowych :). Wiecie, takich na narzędzia na przykład. Wiecie, gdzie można się w takie zaopatrzyć? Jestem na etapie porównywania różnych ofert pod względem cen, estetyki i tak dalej i chciałbym jak najwięcej opcji poznać :)
Mateusz79q
Posty: 105
Rejestracja: sob sty 07, 2017 8:47 am

Re: Jakie meble ogrodowe

Post autor: Mateusz79q »

Do ogrodu to najlepiej drewniane. Chyba nic tak doskonale się nie sprawdza jak drewno. Poza tym elementy drewniane świetnie komponują się z zielenią. Ja bym postawił na stół i ławki. Nad tym można dać pawilon albo duży parasol i będzie idealne miejsce do odpoczynku.
agrafka11q
Posty: 59
Rejestracja: sob mar 02, 2019 10:03 pm

Re: Jakie meble ogrodowe

Post autor: agrafka11q »

Altankę też mam w swoim ogrodzie. Miejsca mam dużo, więc nie było problemu żeby ją zmieścić. Tyle, że u mnie Gardenon z Suwałk aranżował wszystko. Chodziło mi o to, żeby taka spójna całość była. Jedno do drugiego pasowało. Pięknie wyszło, jest tak jak sobie wymarzyłam. Super jest ta firma, fachowcy jakich mało.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bramy i ogrodzenia”