Firmy budowlane - kogo polecamy

Katalog firm budowlanych. Sprawdzeni wykonawcy oraz firmy na które należy uważać. Opinie firm.
czosnekwrg
Posty: 96
Rejestracja: wt lis 26, 2019 2:25 pm

Re: Firmy budowlane - kogo polecamy

Post autor: czosnekwrg »

Gdybyście poszukiwali solidnego a przede wszystkim sprawdzonego geodety to zdecydowanie zalecam zainteresować się ofertą Geodezjastargard. Zrealizował dla nas porządne pomiary geodezyjne, natychmiast, sprawnie i solidnie. Bardzo profesjonalne podejście.
Michał64Wrocq
Posty: 49
Rejestracja: pn cze 03, 2019 5:20 am

Re: Firmy budowlane - kogo polecamy

Post autor: Michał64Wrocq »

My mielismy do wyburzenia stary domek na działce w Legionowie i do takiego działania zamówiliśmy tylko sprawdzoną firmę jaką jest firma wyburzenia-warszawa.pl. Firma rozprawiła się z budowlą w 15 minut i to jak spektakularnie :).
Mannia1q
Posty: 116
Rejestracja: wt paź 29, 2019 6:19 am

Re: Firmy budowlane - kogo polecamy

Post autor: Mannia1q »

Jesli poszukujecie firmy specjalizującej się w wyburzeniach oraz rozbiórkach to zalecam skorzystać z usług Włodek Drozdz. Bardzo sprawnie i profesjonalnie zajęli się tym tematem, za co jestem im niezmiernie wdzięczny. Kawał dobrej roboty!
Krasownikq
Posty: 22
Rejestracja: czw sty 23, 2020 12:40 pm

Re: Firmy budowlane - kogo polecamy

Post autor: Krasownikq »

Ja z ręką na sercu mogę polecić firmę RS-DOM z Lublina, która zajmowała się budową naszego domu. Rzetelni, terminowi oraz bardzo pracowici. Przykładają uwagę do najmniejszych szczegółów i potrafią doradzić najlepsze rozwiązania. Dla wszystkich rozważających budowę nowego domu polecam ich z ręką na sercu zarówno w kwestii budowy, jak i wykończenia wnętrz.
Rafunioq
Posty: 1
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:01 pm

Re: Firmy budowlane - kogo polecamy

Post autor: Rafunioq »

Ze swojej strony mam zaś pozytywne doświadczenia z firmą Construction Development, która specjalizuje się w budowie domów pod klucz. Ekipa bardzo solidna i należycie podchodząca do swojej roboty. Przykładają bardzo dużą uwagę, by wszystko było zrobione tak jak trzeba. Terminowość to również jedna z ich głównych zalet.
Ameksqq
Posty: 19
Rejestracja: ndz sty 12, 2020 10:55 am

Re: Firmy budowlane - kogo polecamy

Post autor: Ameksqq »

W kwestii zaopatrzenia w solidne materiały polecam sprawdzoną przez mnie firmę Sinus. Zamawiałem u ich pustaki i kamień ogrodowy. Szybka dostawa i wyjątkowo przystępna cena bez ubytku dla jakości.
Danielmakqq
Posty: 42
Rejestracja: pn cze 03, 2019 6:19 am

Re: Firmy budowlane - kogo polecamy

Post autor: Danielmakqq »

Jeżeli jesteś z Nasielska lub z tych okolic to osobiście polecam skład Mrówka. Ja w tym składzie zaopatruję się regularnie na naszą budowę bo mają bardzo atrakcyjne ceny.
KasiaSq
Posty: 24
Rejestracja: pt lis 09, 2018 4:12 pm

Re: Firmy budowlane - kogo polecamy

Post autor: KasiaSq »

Z Raszyna mogę ci polecić firmę Gut-Bud. Prowadzą skład budowlany, gdzie kupisz wszystkie potrzebne materiały budowlane, od sprawdzonych producentów (w korzystnej cenie), ale także wykonują prace ogólnobudowlane. Można im zlecić całą budowę domu, lub też wykonanie elewacji czy ocieplenia domu. Bardzo dobra firma, sprawnie wszystko wykonuje - terminowo i bez niepotrzebnego bałaganu.
Atlet1q
Posty: 8
Rejestracja: pn kwie 06, 2020 11:55 pm

Re: Firmy budowlane - kogo polecamy

Post autor: Atlet1q »

Trafiło mi się, ponieważ na firmę Baukrane trafiłem szukając możliwości wynajmu ogrodzenia na plac budowy. Wszystko przebiegło bez problemu, na satysfakcjonujących warunkach. Dodatkowo, gdy pojawiły się nieoczekiwane braki sprzętowe, w razie czego firma dostarczała nam wszystko, co potrzebne na miejsce
Mannia1q
Posty: 116
Rejestracja: wt paź 29, 2019 6:19 am

Re: Firmy budowlane - kogo polecamy

Post autor: Mannia1q »

Jeśli chodzi o firmę dostarczającą materiały budowlane to polecam skupić się na tym, co do zaoferowania mają Keramzyt System. A oferują nie mało! Takie produkty, jak cegły, czy bloczki keramzytowe to prawdziwy hit u nich, wprost niezastąpiony!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Firmy budowlane”