Odzież robocza

Katalog firm budowlanych. Sprawdzeni wykonawcy oraz firmy na które należy uważać. Opinie firm.
Hubert1tojaq
Posty: 27
Rejestracja: wt paź 29, 2019 9:15 am

Re: Odzież robocza

Post autor: Hubert1tojaq »

Ja też zamawiałem odzież roboczą od tej firmy Deltabhp i moim zdaniem to najlepsza firma jaką mogłem znaleźć na rynku. Firma oferuję bardzo dobre ceny i w 100% sprawdzoną odzież i akcesoria budowlane.
kaszek1q
Posty: 117
Rejestracja: pt gru 07, 2018 3:05 pm

Re: Odzież robocza

Post autor: kaszek1q »

Jeśli chodzi o odzież roboczą, to warto skorzystać z usług znakowania. Z własnego doświadczenia wiem, że jest to świetne rozwiązanie. Sam regularnie korzystam z usług firmy Arlena, która wykonuje dla mnie znakowanie odzieży metodą sublimacji. Warto dodać, że ta metoda to przede wszystkim bardzo wysoka trwałość nadruku.
Goja
Posty: 118
Rejestracja: pt cze 29, 2018 2:59 pm

Re: Odzież robocza

Post autor: Goja »

Zamówicie raz odzież roboczą Snickers Workwear i już żadnej innej nie bedziecie wybierać. Jest bardzo wytrzymała, estetyczna, wygodna. Praca w niej jest dużo bardziej komfortowa. Mówcie swoim pracodawcom, jaką odzież roboczą byście chcieli, bo ostatecznie oni w niej pracować nie będą.
nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

Re: Odzież robocza

Post autor: nina1990q »

Taką odzież roboczą trzeba odpowiednio dostosować do zawodu jaki się wykonuję. Warto też patrzeć na jakoś wykonania takiej odzieży.
POWIELOWSKIq
Posty: 4
Rejestracja: pn maja 25, 2020 8:38 am

Re: Odzież robocza

Post autor: POWIELOWSKIq »

A macie jakieś swoje ulubione sklepy z odzieżą roboczą? Ja dopiero wchodzę w ten tema, bo podjąłem pracę na budowie i nie ukrywam, że jakaś dobra odzież robocza by mi się przydała.
Marcel78
Posty: 4
Rejestracja: pn sty 23, 2023 10:20 am

Re: Odzież robocza

Post autor: Marcel78 »

Tak zdecydowanie należy pamiętać o odzieży roboczej, dzięki której Twoi pracownicy będą mogli swobodnie wykonywać zlecone im obowiązki. Należy również pamiętać, że ochrona, to również odpowiednie oznakowanie, takie jak tablice budowlane ostrzegawcze. Możecie takie znaleźć np. na https://tdc.pl/.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Firmy budowlane”