Odzież robocza

Katalog firm budowlanych. Sprawdzeni wykonawcy oraz firmy na które należy uważać. Opinie firm.
Hubert1tojaq

Re: Odzież robocza

Post autor: Hubert1tojaq »

Ja też zamawiałem odzież roboczą od tej firmy Deltabhp i moim zdaniem to najlepsza firma jaką mogłem znaleźć na rynku. Firma oferuję bardzo dobre ceny i w 100% sprawdzoną odzież i akcesoria budowlane.
kaszek1q

Post autor: kaszek1q »

Jeśli chodzi o odzież roboczą, to warto skorzystać z usług znakowania. Z własnego doświadczenia wiem, że jest to świetne rozwiązanie. Sam regularnie korzystam z usług firmy Arlena, która wykonuje dla mnie znakowanie odzieży metodą sublimacji. Warto dodać, że ta metoda to przede wszystkim bardzo wysoka trwałość nadruku.
Goja

Post autor: Goja »

Zamówicie raz odzież roboczą Snickers Workwear i już żadnej innej nie bedziecie wybierać. Jest bardzo wytrzymała, estetyczna, wygodna. Praca w niej jest dużo bardziej komfortowa. Mówcie swoim pracodawcom, jaką odzież roboczą byście chcieli, bo ostatecznie oni w niej pracować nie będą.
nina1990q

Post autor: nina1990q »

Taką odzież roboczą trzeba odpowiednio dostosować do zawodu jaki się wykonuję. Warto też patrzeć na jakoś wykonania takiej odzieży.
POWIELOWSKIq

Post autor: POWIELOWSKIq »

A macie jakieś swoje ulubione sklepy z odzieżą roboczą? Ja dopiero wchodzę w ten tema, bo podjąłem pracę na budowie i nie ukrywam, że jakaś dobra odzież robocza by mi się przydała.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Firmy budowlane”