Odzież robocza

Katalog firm budowlanych. Sprawdzeni wykonawcy oraz firmy na które należy uważać. Opinie firm.
nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

Odzież robocza

Post autor: nina1990q »

W przypadku posiadania własnej firmy na pewno będzie Wam potrzebna odpowiednia odzież robocza. Pracownikom na budowie na pewno przydadzą się między innymi dobre buty robocze. Dzięki takim butom stopy będą odpowiednio zabezpieczone przed różnymi sytuacjami, których nie da się przewidzieć.
Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Re: Odzież robocza

Post autor: Pipi »

Jeśli chodzi o buty robocze, to ja polecam zajrzeć do sklepu internetowego Obuwierobocze24. Znajdziecie tam całkiem niemały ich wybór, dostępne oczywiście w wielu rozmiarach. Ceny w sklepie nie są wygórowane, a za przesyłką nie trzeba wcale długo czekać :) Tak więc serdecznie polecam :)
julis124q
Posty: 6
Rejestracja: wt maja 07, 2019 11:53 am

Re: Odzież robocza

Post autor: julis124q »

Zamawiacie hurtowo odzież roboczą czy co jaki czaS?
Kazik1985Kazikq
Posty: 23
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 8:31 am

Re: Odzież robocza

Post autor: Kazik1985Kazikq »

Polecam zapoznać się z ofertą firmy Akserwis, która oferuję wysokiej jakości kombinezonów ochronnych przeciwchemicznych i przeciwpyłowych, zarówno jednorazowych, jak i wielokrotnego użytku.
Mateusz25q
Posty: 30
Rejestracja: wt kwie 23, 2019 8:57 pm

Re: Odzież robocza

Post autor: Mateusz25q »

Znam tą firmę i wiem, że oprócz odzieży specjalistycznej oferuję detektory wielogazowe najlepszych marek, przenośne mierniki gazów oraz eksplozymetry, które tak potrzebne dla zachowania bezpieczeństwa.
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Odzież robocza

Post autor: pietrzak »

W internecie też można bez problemu wyposażyć się w odzież roboczą. Wystarczy zajrzeć na takie strony jak E-bhp24.pl. Jest to bardzo dobrze wyposażony sklep z odzieżą roboczą i ochronną. W ich ofercie znajdziecie też obuwie i inne akcesoria BHP.
bob28
Posty: 188
Rejestracja: pn sty 14, 2019 7:32 pm

Re: Odzież robocza

Post autor: bob28 »

Odzież robocza to artykuły BHP a takie najlepiej kupować w tym sklepie Prosave.pl ze względu na cenę i darmowe wysyłki. Polecam się zapoznać z ich ofertą i samemu przekonać że warto postawić na nich a nie konkurencję. Często mają oferty specjalne co oznacza jeszcze niższe ceny.
Szymek92
Posty: 56
Rejestracja: czw sie 01, 2019 1:26 pm

Re: Odzież robocza

Post autor: Szymek92 »

Ja zakupuję odzież roboczą na tej stronie Phradpol.pl, bardzo duży wybor i w sumie jestem bardzo zadowolony, faktycznie nie raz uratowala mnie od jakiegos malego urazu.
westerosisgoodq
Posty: 122
Rejestracja: ndz maja 05, 2019 9:27 am

Re: Odzież robocza

Post autor: westerosisgoodq »

Buty należą do jednych z najbardziej ekspresyjnych elementów stroju. Starannie dobrane pozwalają nie tylko wyglądać zjawiskowo i atrakcyjnie, ale także podkreślają nasz indywidualny charakter. Są nieodłącznym składnikiem ubioru.
KajGor41q
Posty: 22
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 7:30 am

Re: Odzież robocza

Post autor: KajGor41q »

Ja polecam skontaktować się z firmą Deltabhp, która oferuję sprzedaż hurtową odzieży roboczej i akcesoriów ochronnych ( ochrona dróg oddechowych, ochrona słuchu, ochrona wzroku, ochrona ciała, ochrona rąk). Firma oferuję również sprzęt przeciwpożarowy, koce, gaśnice gaśnicze, apteczki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Firmy budowlane”