Odzież robocza

Katalog firm budowlanych. Sprawdzeni wykonawcy oraz firmy na które należy uważać. Opinie firm.
czosnekwrg
Posty: 96
Rejestracja: wt lis 26, 2019 2:25 pm

Re: Odzież robocza

Post autor: czosnekwrg »

Moi ratownicy medyczni również potrzebowali solidnej odzieży medycznej. Zdecydowaliśmy się na jej zamówienie ze sprawdzonego i zaufanego źródła. Mowa oczywiście o Ratujesz.pl oraz ich nietuzinkowej ofercie. Dla mnie to absolutny strzał w 10, umożliwiający wygodniejszą i sprawniejszą pracę.
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Odzież robocza

Post autor: pietrzak »

Duży wybór odzieży roboczej znajdziesz też w sklepie internetowym Elan Vital. Jest to hurtownia, która ma bardzo bogatą ofertę jeśli chodzi o odzież i obuwie robocze, a także akcesoria BHP. Polecam zajrzeć na ich stronę, może akurat coś dla siebie wybierzecie.
inbud
Posty: 50
Rejestracja: śr sie 21, 2019 5:49 pm

Re: Odzież robocza

Post autor: inbud »

Do pracy bardzo często trzeba mieć specjalistyczną odzież i obuwie. Będzie to na pewno wpływało na bezpieczeństwo w pracy. Także wkłady ocieplające do butów, mogą się przydać na zimę, jak ktoś sporo musi pracować lub chodzić na dworze.
koporq
Posty: 2
Rejestracja: czw lut 13, 2020 7:50 am

Re: Odzież robocza

Post autor: koporq »

Jeżeli chodzi o odzież roboczą to ja polecam korzystać tylko ze sprawdzonych sklepów internetowych, przykładowo tutaj Optimumbhp.pl/sklep-bhp, można dostać naprawdę dobrej jakości ubrania robocze i BHP, mój znajomy ostatnio tam robił zakupy i mówi, że jest bardzo zadowolony
bob28
Posty: 188
Rejestracja: pn sty 14, 2019 7:32 pm

Re: Odzież robocza

Post autor: bob28 »

Jeśli chcesz zakupić odzież roboczą a jesteś z okolic Warszawy to wybierz się na zakupy do Wólki Kosowskiej. Jest tam chińskie centrum handlowe Gdpoland.pl i na terenie 6 hal znajdziesz wszystko w super cenach w tym odzież BHP. Warto poświęcić trochę czasu i zapoznać się z wszystkim co mają do zaoferowania.
Postzunia
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 14, 2018 9:17 am

Re: Odzież robocza

Post autor: Postzunia »

Odzież robocza to rzeczywiście nie jest taki prosty temat jak się wydaje, dlatego chciałabym Was zapytać o ofertę ze strony Prosave.pl? Znalazłam tam ciekawe buty robocze i wydaje mi się, że może to być strzał w dziesiątkę. Chciałabym jednak najpierw dowiedzieć się na temat sklepu troszkę więcej i posłuchać kogoś kto miał z nimi już styczność
Mannia1q
Posty: 116
Rejestracja: wt paź 29, 2019 6:19 am

Re: Odzież robocza

Post autor: Mannia1q »

Od bardzo dawna wykorzystuję odzież ochronną, którą w swojej ofercie posiadają Odziezroboczalublin. Jest to zdecydowanie ta jakość, której było nam trzeba. Solidna, niezastąpiona a do tego po atrakcyjnej cenie.
Martinez89q
Posty: 20
Rejestracja: śr paź 30, 2019 10:33 am

Re: Odzież robocza

Post autor: Martinez89q »

Jeżeli ktoś z was szuka ochronnych kombinezonów to polecam zapoznać się z oferta firmy Akserwis. Firma oferuję kombinezony typu Safegard GP typu 5 i 6, Safegard 76 typu 5 i 6, MicroMax NS, kombinezon ochronny ChemMAX ( chemiczny ) lub CHEMMAX w bardzo dobrych cenach.
Danielmakqq
Posty: 42
Rejestracja: pn cze 03, 2019 6:19 am

Re: Odzież robocza

Post autor: Danielmakqq »

Ja prowadzę z bratem zakład renowacyjny i ostatnio musieliśmy zamówić dostawę maseczek do pracy z tej firmy Deltabhp. Na szczęście jeszcze mieli coś na stanie.
Kkmaa21
Posty: 64
Rejestracja: czw mar 28, 2019 2:36 pm

Re: Odzież robocza

Post autor: Kkmaa21 »

Wszystko zależy od branży, w każdej inna odzież i obuwie będzie konieczna.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Firmy budowlane”