Transport USA

Jak założyć firmę ogólnobudowlaną czy remontową ? Od czego zacząć ? Jak prowadzić ?
Pala
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 17, 2017 10:04 am

Transport USA

Post autor: Pala »

Hej wszystkim,
Nie wiem jak wiele osób z tego forum interesuje się transportem ze Stanów i jak wiele osób korzysta z usług firm transportowych, ale warto dzielić się wiedzą nawet jesli przyda się ona jednej osobie.
KajGor41q
Posty: 22
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 7:30 am

Re: Transport USA

Post autor: KajGor41q »

Szkoda, że to tak daleko ....ja dużo rzeczy zamawiam z USA przez allegro..niestety jakość polskiej kawy jak i typowego liptona z Tesco pozostawia wiele do zyczenia. Kawa i herbata ze Stanów.
Hubert1tojaq
Posty: 27
Rejestracja: wt paź 29, 2019 9:15 am

Re: Transport USA

Post autor: Hubert1tojaq »

KajGor41 masz 100% racji z tą jakością... ja tez zamawiam kawę ze stanów i herbatę ..ktoś może powiedzieć, że to przesada ale mnie taka przesyłka kosztuję 40 zł przez allegro a jeżeli mam pić taki za przeproszeniem polski syf bez smaku, to już wolę dopłacić lub pojechać do sklepu, który oferuję takie kawy i herbaty z USA.
pomocny90q
Posty: 21
Rejestracja: czw lut 28, 2019 9:58 am

Re: Transport USA

Post autor: pomocny90q »

Wiecie co, jeśli chodzi o transport - zarówno ten lądowy, lotniczy jak i morski, to ważną kwestią są wszelkiego rodzaju zabezpieczenia. Myślę, że oferta firmy Pro Trans w szczególności was tutaj zainteresuje. Ja współpracuję z tą firmą już naprawdę od wielu lat i nigdy nie zawiodłem się na jakości, oferowanych przez nich produktów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna firma”