Nowoczesna reklama

Jak założyć firmę ogólnobudowlaną czy remontową ? Od czego zacząć ? Jak prowadzić ?
bob28
Posty: 188
Rejestracja: pn sty 14, 2019 7:32 pm

Re: Nowoczesna reklama

Post autor: bob28 »

Jeśli chodzi o reklamę firmy to należy zacząć od podstaw czyli porządnej strony firmowej. Potem dochodzi jej pozycjonowanie i inne akcje reklamowe zwiększające rozpoznawalność firmy.
Postzunia
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 14, 2018 9:17 am

Re: Nowoczesna reklama

Post autor: Postzunia »

Dla mnie nowoczesną formą reklamy jest udział w targach branżowych. Takich targów w kraju i na świecie jest mnóstwo i przekłada się to na nowe kontakty jak i klientów.
czosnekwrg
Posty: 96
Rejestracja: wt lis 26, 2019 2:25 pm

Re: Nowoczesna reklama

Post autor: czosnekwrg »

Według mnie przykład nowoczesnej reklamy to reklama podświetlana, np w postaci kasetonów, pylonów lub liter.
klarkowskaqq
Posty: 33
Rejestracja: pn lut 11, 2019 8:14 pm

Re: Nowoczesna reklama

Post autor: klarkowskaqq »

Nowoczesna reklama to na pewno ma byś skuteczna. Ale oczywiście wszystko powinno być w odpowiedni sposób zareklamowane, nie w jakiś nachalny czy wulgarny, tylko neutralnie ale też skutecznie. W takim celu właśnie powstają różne agencje, które pomagają firmom się rozwinąć i zdobyć nowych klientów.
Aska_22q
Posty: 30
Rejestracja: pt kwie 12, 2019 5:31 pm

Re: Nowoczesna reklama

Post autor: Aska_22q »

Ostatnio spotkałam się w sumie pierwszy raz z firmą, która rozdawała naklejki. Moje dziecko było szczęśliwe, a ja chcąc nie chcąc musiałam na nie zerkać, więc nazwa firmy się utrwaliła. Tanio, skutecznie, czego chcieć więcej.
Asymetriaq
Posty: 13
Rejestracja: pt lis 29, 2019 8:27 am

Re: Nowoczesna reklama

Post autor: Asymetriaq »

Wszystko zależy od tego w jakiej branży się obracacie. Na tej podstawie trzeba dobierać odpowiednią reklamę. U nas na przykład sprawdzają się targi branżowe. Przedstawiamy produkt i dajemy się zapamiętać poprzez fajne gadżety. Kluczowym aspektem jest stoisko wystawiennicze, bo to właśnie ono przyciąga ludzi
wiki01q
Posty: 11
Rejestracja: pn gru 09, 2019 12:44 pm

Re: Nowoczesna reklama

Post autor: wiki01q »

W dzisiejszych czasach reklama w internecie to podstawa ale należy pamiętać także o reklamie swojej firmy na różnego rodzaju targach i konferencjach firmowych. Do tego potrzebne będą hostessy lub modelki.
marek980
Posty: 78
Rejestracja: śr lis 28, 2018 11:25 am

Re: Nowoczesna reklama

Post autor: marek980 »

Uważam, że nowoczesny marketing internetowy lub content marketing jest niezwykle skomplikowany – szczególnie, jeśli mowa o utrzymaniu odpowiednich efektów. Samodzielne próby mogą nie być aż tak skuteczne, jeśli nie zdecydujecie się na sprawdzone i konkretnego działania.
sami_samiq
Posty: 2
Rejestracja: sob lut 29, 2020 5:56 pm

Re: Nowoczesna reklama

Post autor: sami_samiq »

Na przestrzeni lat marketing mocno się zmienił, obecnie trzeba być non stop na bieżąco, bo zostanie się daleko w tyle. Aby dotrzeć do ludzi młodych, trzeba reklamować się na platformach, na których młodzi spędzają czas.
morgo
Posty: 127
Rejestracja: czw sie 30, 2018 5:06 pm

Re: Nowoczesna reklama

Post autor: morgo »

Niewątpliwe warto inwestować w reklamę i dzięki temu promować swoją markę. Jest to bardzo ważne, bo tylko wtedy można dotrzeć do wielu klientów. Nie należy jednak przesadzać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna firma”