Zmiana wizerunku firmy budowlanej

Jak założyć firmę ogólnobudowlaną czy remontową ? Od czego zacząć ? Jak prowadzić ?
kubgraq
Posty: 40
Rejestracja: pt cze 21, 2019 3:04 pm

Zmiana wizerunku firmy budowlanej

Post autor: kubgraq »

Hej prowadzę własna firmę budowlaną od przeszło 20 lat i doszedłem do wniosku, że najwyższa pora na rebranding. Znalazłem firmę zajmującą się kampaniami rebrandingowymi. Myślicie że to dobra pora na zmianę wizerunku firmy>?
lady11q
Posty: 19
Rejestracja: ndz wrz 22, 2019 5:27 am

Re: Zmiana wizerunku firmy budowlanej

Post autor: lady11q »

A co dokładnie chcesz zmieniać? Obecny wizerunek jest nieodpowiedni? Czy już się po prostu przejadł. Przeglądałem ofertę tej firmy. Strona jest czarno-biała dosłownie. Nie wiem czy to dobry pomysł. Strona, to ich wizytówka więc. Masz ich z polecenia? Ja wizerunkiem firmy "zarządzam" sama.
marek980
Posty: 78
Rejestracja: śr lis 28, 2018 11:25 am

Re: Zmiana wizerunku firmy budowlanej

Post autor: marek980 »

Nie wiem, jak Wy, ale ja od kilku lat prowadzę biznes i uważam, że jedną z lepszych i najbardziej interesujących form reklamy jest odzież reklamowa i wydaje mi się, że każda firma powinna coś takiego zapewnić swoim pracownikom na co dzień i na wiele różnych okazji.
agrafka11q
Posty: 59
Rejestracja: sob mar 02, 2019 10:03 pm

Re: Zmiana wizerunku firmy budowlanej

Post autor: agrafka11q »

A co z reklamą firmy? Skoro się zmienia wizerunek to według mnie dobrze byłoby o jakiejś skutecznej reklamie pomyśleć. Obecnie marketing internetowy jest bardzo dobrze rozwinięty, narzędzi jest wiele, można indywidualnie do potrzeb firmy coś wybrać.
doki3
Posty: 54
Rejestracja: pn maja 28, 2018 2:50 pm

Re: Zmiana wizerunku firmy budowlanej

Post autor: doki3 »

A może oprócz zmiany wizerunku pójść jeszcze dalej i pomyśleć o pozyskaniu dla swojej firmy inwestora? Wtedy oczywiście pojawia się pytanie jak to zrobić. Otóż należy się do tego wszystkiego odpowiednio przygotować, zastanowić się nad tym co byśmy chcieli dzięki temu osiągnąć.
Karolsonki78
Posty: 4
Rejestracja: pn wrz 04, 2023 1:46 pm

Re: Zmiana wizerunku firmy budowlanej

Post autor: Karolsonki78 »

Zainteresowało mnie to nawet.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna firma”