Magazyn

Jak założyć firmę ogólnobudowlaną czy remontową ? Od czego zacząć ? Jak prowadzić ?
Maciejaszek12
Posty: 2
Rejestracja: pt paź 18, 2019 6:17 pm

Magazyn

Post autor: Maciejaszek12 »

Hej,

Czy ktoś ma magazyn sredniej wielkosci? Potrzebuje kupic regały i nie wiem na co zwrocic uwage. Help!
Marecki12q
Posty: 3
Rejestracja: pt paź 25, 2019 7:14 pm

Re: Magazyn

Post autor: Marecki12q »

Co chcesz tam trzymać? Co to znaczy średni magazyn? Jak długo towar ma tam zostać? Podałeś trochę za mało informacji. Regalow jest bardzo duzo rodzajów wiesz wszystko zależy co dokładnie chcesz osiągnąć.
Postzunia
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 14, 2018 9:17 am

Re: Magazyn

Post autor: Postzunia »

Jeśli masz magazyn lub biuro to na pewno przyda się ci porządny regał metalowy. Koszt zakupu niewielki a wytrzymałość regałów pozwoli je użytkować długie lata. Wybierz coś dla siebie i ciesz się z produktu.
doki3
Posty: 54
Rejestracja: pn maja 28, 2018 2:50 pm

Re: Magazyn

Post autor: doki3 »

Myślę, że na samych regałach się nie skończy. W takim magazynie znacznie więcej sprzętu potrzeba. Często są to różnego rodzaju w zależności jaki biznes się prowadzi. Warto wtedy stawiać na odpowiedniej jakości sprzęt.
wiki01q
Posty: 11
Rejestracja: pn gru 09, 2019 12:44 pm

Re: Magazyn

Post autor: wiki01q »

Też uważam, że jak na magazyn to same regały to za mało.
paulaq
Posty: 77
Rejestracja: wt maja 15, 2018 7:22 pm

Re: Magazyn

Post autor: paulaq »

Folia stretch jest jednym z najbardziej popularnych na świecie sposobów pakowania i zabezpieczania różnego rodzaju przedmiotów i materiałów, dlatego warto się w nią zaopatrzyć.
Wrotek56qq
Posty: 9
Rejestracja: wt sty 21, 2020 10:46 am

Re: Magazyn

Post autor: Wrotek56qq »

Jeśli chodzi o regały to nie pomogę, ale zgodzę się tu z koleżanką wyżej, że folia jest bardzo popularna na magazynach. Ja mogę ci polecić folię LDPE. Folia jest bardzo elastyczna ale też i wytrzymała. Świetnie chroni towar zapakowany np. dodatkowo w karton. Ale też i czasem okręcam nią przedmioty bezpośrednio. Folia wygląda estetycznie, jest praktyczna i łatwa w użytkowaniu, co za tym idzie, bardzo wydajna. Obsługa klienta zawsze podpowie lub doradzi najlepszą opcję, do tego realizują usługę bardzo sprawnie.
Mannia1q
Posty: 116
Rejestracja: wt paź 29, 2019 6:19 am

Re: Magazyn

Post autor: Mannia1q »

Jeśli chodzi o nasz magazyn to niezmiernie ważne okazało się zadbanie o armaturę pożarniczą, niezbędną do ochrony przed skutkami pożaru.
Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Re: Magazyn

Post autor: Pipi »

A gdzie zamawiacie palety euro na Wasz magazyn? My już od wielu lat współpracujemy w tym zakresie z firmą SAS GROUP.
blobers
Posty: 128
Rejestracja: czw paź 12, 2017 2:24 pm

Re: Magazyn

Post autor: blobers »

Muszę wam powiedzieć, że własny magazyn to na prawdę dobry pomysł na biznes. Należy tylko postawić solidną budowlę i to na prawdę może wypalić. Polecam wam zainwestować w wysokiej klasy betonowe bloki do budowy, ponieważ warto jest zrobić coś raz a porządnie niż później się martwić. Takie bloki dostarcza na przykłąd firma Betblok i polecam wam zainteresować się ich ofertą ponieważ według mnie jest bardzo atrakcyjna. Bloki te charakteryzują się tym, że są bardzo łatwe w pracy, ponieważ jak sama nazwa wskazuje są to bloki Lego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna firma”