Oprogramowanie typu e-commerce

Jak założyć firmę ogólnobudowlaną czy remontową ? Od czego zacząć ? Jak prowadzić ?
mtrpwq
Posty: 24
Rejestracja: czw sty 02, 2020 7:27 am

Oprogramowanie typu e-commerce

Post autor: mtrpwq »

Szukam jakiegoś sprawdzonego oprogramowania typu e-commerce.Zależy mi na dobrym współczynniku ceny do jakości. Intuicyjnej obsłudze itd. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć, co gdzie i za ile?
Pytam, bo sprzedaż na allegro przestaje być opłacalna, trzeba więc szukać innych kanałów komunikacji.
simorq
Posty: 57
Rejestracja: pt gru 20, 2019 9:24 am

Re: Oprogramowanie typu e-commerce

Post autor: simorq »

Coraz więcej firm decyduje się na rozszerzenie sprzedaży przez Internet, jest więc to naturalna kolej rzeczy.
Zwłaszcza, że jest to obecnie najtańsza forma sprzedaży (z punktu widzenia sprzedających). Występuje też duża dostępność różnego rodzaju skryptów, komercyjnych czy opartych na wolnej licencji. Krótko mówiąc, nie powinno być najmniejszego problemu z dostępnością.
Ostatnio zmieniony czw sty 30, 2020 1:01 pm przez simorq, łącznie zmieniany 1 raz.
kaczorski90q
Posty: 1
Rejestracja: czw sty 23, 2020 2:51 pm

Re: Oprogramowanie typu e-commerce

Post autor: kaczorski90q »

A co chcesz robić? W jaki sposób bedziesz docierał do klientów? Masz rozwiązania SaaS i rozwiązania normalne typu wocommerce presta czy magento. Te pierwsze są prostsze, ale kosztowne w dalszym etapie rozwoju i każda zmiana to grube pieniądze. Planujesz pozycjonować sklep?
waldeq
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 19, 2020 5:58 pm

Re: Oprogramowanie typu e-commerce

Post autor: waldeq »

Akurat tego rodzaju oprogramowania nie znam więc ciężko jest mi się odnieść do tych rzeczy. Jestem za to przekonany, że świetne są systemy informatyczne dla budownictwa https://www.connecto.pl/oprogramowanie-dla-budownictwa-poznaj-zalety/ które przecież można z powodzeniem stosować. jak dla mnie jest to bardzo fajne rozwiązanie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna firma”