Nowe mieszkanie

Twój własny dziennik budowy. Napisz o tym co zrobiła(e)ś w tym sezonie, jakie były koszta, jakie doświadczenie.
kaszek1q
Posty: 117
Rejestracja: pt gru 07, 2018 3:05 pm

Nowe mieszkanie

Post autor: kaszek1q »

Jesteśmy na etapie poszukiwań nowego mieszkania w Krakowie. Możecie polecić mi jakieś nowoczesne inwestycje w dobrej lokalizacji?
markosq
Posty: 19
Rejestracja: sob maja 18, 2019 9:30 am

Re: Nowe mieszkanie

Post autor: markosq »

Trzeba było sie rozglądać na osiedlach które Atal tam buduje, znajomy właśnie szukał mieszkania i kupił od tego dewelopera fajne mieszkanie i to już z wykończeniem pod klucz, nic już nie musi tam robić.
Szymek92
Posty: 56
Rejestracja: czw sie 01, 2019 1:26 pm

Re: Nowe mieszkanie

Post autor: Szymek92 »

Jest taki boom na budownictwo mieszkaniowe, że każdy znajdzie coś dla siebie. Aż trudno uwierzyć, że kilkanaście lat temu brało się to, co było i nikt nie wybrzydzał. Teraz można wybierać lokalizację, piętro, budynek, standard.
uuwjadq
Posty: 29
Rejestracja: śr mar 18, 2020 11:15 am

Re: Nowe mieszkanie

Post autor: uuwjadq »

warto popytać też wśród agencji nieruchomości - często mają naprawdę dobre mieszkania, których nie znalazłbyś na własną rękę
maxmax
Posty: 4
Rejestracja: czw mar 26, 2020 10:47 am

Re: Nowe mieszkanie

Post autor: maxmax »

Przy kupnie nieruchomości, często pomocna bywa porada prawna.
ofelka22
Posty: 2
Rejestracja: czw kwie 09, 2020 10:39 am

Re: Nowe mieszkanie

Post autor: ofelka22 »

siemka

Ostatnie 3 lata to zdecydowany wzrost cen mieszkań zarówno nowych jak i używanych. Czy biorąc pod uwagę obecną sytuację w Polsce czy na świecie czy myślicie że mieszkania teraz spadną cenowo??
kunio
Posty: 3
Rejestracja: czw kwie 16, 2020 5:04 pm

Re: Nowe mieszkanie

Post autor: kunio »

witam

Zastanawiam sie czy kupić dom czy bloki. Co lepsze???
Mannia1q
Posty: 116
Rejestracja: wt paź 29, 2019 6:19 am

Re: Nowe mieszkanie

Post autor: Mannia1q »

Wolałem, aby mieszkanie zostało wykończone przez fachowców - sam nie chciałem przypadkiem czegoś zepsuć!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dzienniki budowy - dzień po dniu”