Wasze telefony komórkowe

Dyskusje na różne tematy, nie koniecznie budowlane.
zunke
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 20, 2019 10:20 am

Re: Wasze telefony komórkowe

Post autor: zunke »

ja korzystam z iphone i jestem bardzo zadowolony
Dwukropek1
Posty: 54
Rejestracja: pt wrz 27, 2019 9:50 am

Re: Wasze telefony komórkowe

Post autor: Dwukropek1 »

Ja własnie szukam telefonu dla siebie i tak zastanawiam się nad xiaomi. Co prawda nie miałam jeszcze takiego modelu ale sporo czytałam o tych telefonach i ponoć sprawdzają się super. Xiaomi w super cenach znalazłam w sklepie Golden.
morgo
Posty: 127
Rejestracja: czw sie 30, 2018 5:06 pm

Re: Wasze telefony komórkowe

Post autor: morgo »

Każdy z nas ma inne wymagania i inne oczekiwania względem telefonu. Moje zdanie jest takie, że należy wybierać sprzęt dopasowany do konkretnych potrzeb. To jest podstawa. Wiadomo, że czasem ogranicza nas cena.
bidonikq
Posty: 49
Rejestracja: wt gru 31, 2019 9:15 am

Re: Wasze telefony komórkowe

Post autor: bidonikq »

Ja mam Xiaomi Mi 9 i jestem z niego naprawde bardzo zadowolony, robi piekne zdjęcia i jest naprawdę szybki!
Rolf
Posty: 4
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:32 am

Re: Wasze telefony komórkowe

Post autor: Rolf »

Ja też mam telefony Apple, cenię jest za porządny software, który naprawdę jest niezawodny. No ale niestety upadek na beton to za dużo dla każdego smartfona.
Ruddzia
Posty: 83
Rejestracja: wt paź 08, 2019 5:15 am

Re: Wasze telefony komórkowe

Post autor: Ruddzia »

Macie odpowiednio zabezpieczone wasze telefony? Na pewno tu warto pomyśleć o szkle hartowanym, nie kosztuje to dużo, a zabezpieczy odpowiednio wyświetlacz.
Spychalski
Posty: 2
Rejestracja: czw lut 20, 2020 6:59 pm

Re: Wasze telefony komórkowe

Post autor: Spychalski »

Obecnie One plus 6T :) chwalę sobie i polecam
loraaq
Posty: 34
Rejestracja: czw sty 16, 2020 4:54 am

Re: Wasze telefony komórkowe

Post autor: loraaq »

ja mam dość zwykły telefon gdyż to jakiego aparatu używam dla mnie nie jest takie ważne. Bardziej zależy mi na dobrych akcesoriach do telefonów komórkowych, gdyż to właśnie dzięki nim taki aparat staje się bardziej funkcjonalny.
Mateusz79q
Posty: 105
Rejestracja: sob sty 07, 2017 8:47 am

Re: Wasze telefony komórkowe

Post autor: Mateusz79q »

Nie no, na Alli bym nie zamawial raczej telefonu;/ Za duze ryzyko, a wez sie potem bujaj z jakas reklamacja czy gwarancja. No i clo tez moga Ci dowalic na granicy - trzepia paczki, kumplowi juz chyba z 3 zatrzymali i musial doplacac.
morgo
Posty: 127
Rejestracja: czw sie 30, 2018 5:06 pm

Re: Wasze telefony komórkowe

Post autor: morgo »

Bardzo fajnie sprawdzają się iPhony. Wiele firm jest używa, bo to telefony typowo biznesowe, które znacznie ułatwiają życie. Jest tam wiele różnych rozwiązań dopasowanych do różnych potrzeb. Poza tym znajdziecie tam również różnego rodzaju akcesoria.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”