Ośrodek terapii uzależnień

Dyskusje na różne tematy, nie koniecznie budowlane.
budrys
Posty: 51
Rejestracja: wt paź 09, 2018 6:49 pm

Ośrodek terapii uzależnień

Post autor: budrys »

Witam Od jakiegoś czasu zauważyłam że mój chłopak nadużywa alkoholu i zastanawiam się też czy nie jest uzależniony. zauważyłam dziwne zachowanie u niego czasem znikają pieniądze albo popołudniami przebywa z kolegami i wraca po nocach oczywiście czuję od niego alkohol Zastanawiam się jaki ośrodek dla niego wybrać bo czytałam że ośrodek Wiosenna leczą właśnie uzależnienia od alkoholu No ale jak ja mam mu to powiedzieć.
Geray62
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 28, 2019 3:45 pm

Re: Ośrodek terapii uzależnień

Post autor: Geray62 »

Jak najszybciej trzeba mu pomóc.
__

praca biurowa w Bielsku
Florekq
Posty: 12
Rejestracja: pn lip 22, 2019 6:32 am

Re: Ośrodek terapii uzależnień

Post autor: Florekq »

Z alkoholem nie ma żartów bo jest to bardzo szybka droga do uzależnienia dlatego jakby ktoś potrzebował pomocy psychoterapeuty to polecam Ośrodek terapii uzależnień Nefo w Wichulcu. Nigdy nie jest za późno na skorzystanie z pomocy dlatego warto pomóc tez swoim bliskim w walce z nałogiem. Leczą tam uzależnienia od alkoholu, narkotyków ale też uzależnienie od gier komputerowych i internetu
entyq
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 03, 2019 10:49 am

Re: Ośrodek terapii uzależnień

Post autor: entyq »

Koniecznie sprawdz sobie tratwe w wisle. Oni maja naprawde przygotowane wszystko na tip top. Swietna kadra terapeutow, lekarze na miejscu, dodatkowo osrodek znajduje sie w pieknej spokojnej okolicy :)
sumire
Posty: 11
Rejestracja: pn sty 13, 2020 6:45 am

Re: Ośrodek terapii uzależnień

Post autor: sumire »

Uzależnionym pomagają w nowym w ośrodku Terapii Forest , który jest zdecydowanie dobry i skuteczny. Co prawda nie istnieje długo, ale już pierwsze zadowolone opinie się pojawiają, ludzie mówią, co się dzieje i jacy są zadowoleni. I to mi odpowiada. Życzę wyzdrowienia wszystkim uzależnionym !
anitka
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:39 pm

Re: Ośrodek terapii uzależnień

Post autor: anitka »

Jest wiele ośrodków leczenia uzależnień, warto poczytać opinie by wybrać najlepszy. Jeśli natomiast potrzebujecie informacji w kwestii uzależnień np. od narkotykowych to sporo informacji zawartych jest w artykule https://pramed.pl/aktualnosci/jak-przeb ... kokainowy/ . Uważam, że taką wiedzę należy posiadać, łatwiej wtedy będzie pomóc
petan
Posty: 3
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 1:49 pm

Re: Ośrodek terapii uzależnień

Post autor: petan »

doradzi mi ktoś z was dobry ośrodek terapii?
laura345
Posty: 1
Rejestracja: pt kwie 03, 2020 8:42 am

Re: Ośrodek terapii uzależnień

Post autor: laura345 »

@petan z całego serca polecam Ci ośrodek terapii forest - https://osrodek-uzaleznien.pl/. Ja jestem już po terapii i naprawdę jestem zadowolona. Pan Tomasz i pani Kasia super terapeuci. Super lokalizacja! Ja byłam akurat latem, więc codziennie chodziłam na pobliskie jezioro i plażę
Goja
Posty: 118
Rejestracja: pt cze 29, 2018 2:59 pm

Re: Ośrodek terapii uzależnień

Post autor: Goja »

Zgłoś się do Odtruwanie Alkoholowe Gdańsk https://odtruwaniegdansk.pl/ O ile mi wiadomo, można je przeprowadzić zarówno w gabinecie, jak i w domu. Po takim odtruciu można wszyć Esperal, który spokojnie może działać od 8 do 12 miesięcy. Będzie miał awersję do alkoholu, przestanie pić. Koszt to 399 złotych.
Runa
Posty: 7
Rejestracja: pn cze 08, 2020 12:35 pm

Re: Ośrodek terapii uzależnień

Post autor: Runa »

Bardzo trudno jest gdy w domu mamy uzależnioną osobę. Nie wiadomo jak do niej podejść i jak przetłumaczyć, że krzywdzi siebie i bliskich. Wtedy chyba najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z ośrodkiem Krajna. Tam z pewnością terapeuci poradzą co w takiej sytuacji zrobić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”