Jak dbać o zdrowie?

Dyskusje na różne tematy, nie koniecznie budowlane.
madmax12
Posty: 102
Rejestracja: pt kwie 26, 2019 6:46 pm

Re: Jak dbać o zdrowie?

Post autor: madmax12 »

Na pewno dobrym sposobem na dbanie o zdrowie jest zdrowia dieta. W obecnych czasach mało kto ma czas na gotowanie a tym bardziej zdrowe gotowanie. Dla leniuchów są diety z dostawą takie jak https://hfood.pl/ . Codziennie otrzymamy zdrowy i skrojony pod nasze wymagania posiłek, to oszczędność czasu który teraz będzie można przeznaczyć na inne przyjemności. Jak dla mnie to idealne rozwiązanie.
limoko
Posty: 75
Rejestracja: wt paź 09, 2018 1:50 pm

Re: Jak dbać o zdrowie?

Post autor: limoko »

na pewno trzeba dobrze sie odzywiac, dbac o siebie, unikac miejsc gdzie jest duze skupisko ludzi, ewentualnie stosować wtedy Maseczki Ochronne Wielorazowe Coraz więcej ekspertów zaleca ich noszenie, gdyz stanową skuteczną barierę przed wirusami , zwłąszcza teraz przy pandemii koronawirusa mogą się przydac jak nigdy dotąd
Adrian44343q
Posty: 49
Rejestracja: śr lip 17, 2019 7:36 am

Re: Jak dbać o zdrowie?

Post autor: Adrian44343q »

Ja odkąd zaczęło mi brakować energii stwierdziłem że to przez moje złe odżywianie jednak po dłuższym czasie stosowaniu diety nadal miałem brak energii. Wtedy lekarz polecił mi zakupienie witamina b complex w płynie ponieważ ta witamina w duzym stopniu jest odpowiedzialna za energię w naszym organizmie i juz po krótkim stosowaniu czuje się o wiele lepiej.
kulturoq
Posty: 38
Rejestracja: pn lip 22, 2019 5:36 am

Re: Jak dbać o zdrowie?

Post autor: kulturoq »

Wraz z rozwojem cywilizacji, dużo się zmienia, jeśli chodzi o zdrowe i jego profilaktykę. Dziś na przykład bardzo ważnym elementem, jaki potrzebujemy na co dzień, są maseczki i środki dezynfekujące tego rodzaju https://zrobionerecznie.pl/plyn-dezynfekujacy . Dzięki temu mamy po prostu możliwość walki z koronawirusem.
AdrianJuste
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 11:23 am

Re: Jak dbać o zdrowie?

Post autor: AdrianJuste »

Teraz jest bardzo prosty sposób na to jak dbać o zdrowie. Wystarczy tylko siedzieć w domu. To chyba idealne rozwiązanie, nieprawdaż? Ja staram się w pełni do tego stosować :)


_________________________________________
kurs rzeźnika
POSTEROWSKI
Posty: 4
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 3:42 pm

Re: Jak dbać o zdrowie?

Post autor: POSTEROWSKI »

Kluczem są regularne badania. Tak mi się wydaje.
Marko33q
Posty: 72
Rejestracja: wt lut 18, 2020 9:45 am

Re: Jak dbać o zdrowie?

Post autor: Marko33q »

Bardzo dużo zależy od konkretnej sytuacji. Ja na pewno mogę Wam polecić, że jeśli chodzi o Wasze maluchy, to powinniście sprawdzić opinie o mleku nan ha 1. To będzie dla Was sporą szansą na zdrowe żywienie Waszych pociech.
robi1122q
Posty: 43
Rejestracja: wt kwie 23, 2019 3:23 pm

Re: Jak dbać o zdrowie?

Post autor: robi1122q »

Zdrowo się odżywiać i ćwiczyć regularnie.
Nie ma chyba lepszej opcji zdrowego prowadzenia się.
Zerknij tu https://slodkie-zdrowie.pl/pl/15-czystek-suszony i działaj w tym zakresie!
Ja sama też zmieniłam dietę na zdrową i czuję się dużo lepiej.
loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: Jak dbać o zdrowie?

Post autor: loca89 »

Dbajmy o siebie, o swoje zdrowie, bo jest ono najważniejsze. Tym bardziej teraz w dobie koronawirusa, możemy spostrzec jak cenne jest zdrowie. Ile już osób zmarło, walczy o życie etc. Dlatego jak to mówią- zostańmy w domu i stosujmy się wszystkich wyznaczonych zasad. Akurat już możemy ze spokojem kupić maseczki czy środki antybakteryjne. Przykładowo tutaj perfumesco.pl/zele-antybakteryjne macie żele i płyny bakteriobójcze.
KrystianJeszko
Posty: 1
Rejestracja: czw kwie 16, 2020 11:36 am

Re: Jak dbać o zdrowie?

Post autor: KrystianJeszko »

Myślę, że bardzo wiele zależy tak naprawdę od naszego podejścia do życia. Jeśli jesteśmy aktywni fizycznie oraz dbamy o swoją dietę to raczej nie powinniśmy mieć żadnych problemów ze zdrowiem. Zgadzacie się ze mną?

____________________________________
http://idealny-materac.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”