Spędzanie czasu wolnego

Dyskusje na różne tematy, nie koniecznie budowlane.
Kellys
Posty: 14
Rejestracja: pn paź 07, 2019 7:31 pm

Re: Spędzanie czasu wolnego

Post autor: Kellys »

Najlepiej spędzać ten czas z kimś:) Chyba, że znajdziecie sobie jakieś ciekawe hobby do samotnej realizacji.
Ruddzia
Posty: 83
Rejestracja: wt paź 08, 2019 5:15 am

Re: Spędzanie czasu wolnego

Post autor: Ruddzia »

Warto podróżować, polecam taki sposób na spędzanie wolnego czasu każdemu. Sporo osób twierdzi, że jest to kosztowne, jednak ja uważam, że można bardzo tanio podróżować, trzeba tylko wiedzieć jak to robić;) Najważniejszą rzeczą będzie znalezienie tanich lotów, reszta to już łatwiejsze zadanie.
heniutek
Posty: 81
Rejestracja: ndz cze 03, 2018 6:44 pm

Re: Spędzanie czasu wolnego

Post autor: heniutek »

Mam takiego kolegę, co jest miłośnikiem survivalu. Jak byliśmy ostatnio u niego, pokazywał swoje zapasy na wyprawy. Jedna szafa to sama żywność liofilizowana, w drugiej zaś ma puszki, a w trzeciej napoje. Ostatnio mu się to sprawdziło podczas wichur, gdy przez kilka dni nie było prądu.
Dwukropek1
Posty: 54
Rejestracja: pt wrz 27, 2019 9:50 am

Re: Spędzanie czasu wolnego

Post autor: Dwukropek1 »

Myślę, że raz po raz warto wybrac się na jakiś koncert czy festiwal. Na imprezach muzycznych można się świetnie pobawić i naładować pozytywną energią.
Tomeczek_61
Posty: 2
Rejestracja: sob lis 16, 2019 8:59 am

Re: Spędzanie czasu wolnego

Post autor: Tomeczek_61 »

Ja to sobie lubię po prostu pospać :)
LucjanPazer
Posty: 3
Rejestracja: wt lis 19, 2019 1:35 pm

Re: Spędzanie czasu wolnego

Post autor: LucjanPazer »

W wolnym czasie lubię czytać książki :)
natalia45
Posty: 2
Rejestracja: pn paź 21, 2019 6:13 pm

Re: Spędzanie czasu wolnego

Post autor: natalia45 »

Napewno każda z nas lubi robić porządki z ciuchami w swojej szafie kiedy mamy wolny czas . Jest dowód na to w postaci książki "Modowe rewolucje. Niezwykła historia naszych szaf" .Karolina Żebrowska prześledziła historie przełomowych rewolucji w modzie. Przedstawia nam buntowników, którzy mieli odwagę łamać obowiązujące kanony i wyznaczać nowe trendy. Pokazuje najstarsze wynalazki i nowoczesne akcesoria, które tworzą współczesną modę.
kierownikbudowy1
Posty: 49
Rejestracja: pn sie 26, 2019 4:02 pm

Re: Spędzanie czasu wolnego

Post autor: kierownikbudowy1 »

Zgodzę się że jazda na rowerze to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu, aktywność fizyczna jest wskazana w każdym wieku. Warto zastanowić się tak wyborem roweru unibike.
Majka2000
Posty: 2
Rejestracja: pt gru 06, 2019 8:14 am

Re: Spędzanie czasu wolnego

Post autor: Majka2000 »

A ja lubię tak po prostu wygodnie rozsiąść się w fotelu i poczytać jakąś ciekawą książkę. Tak mi się w sumie najlepiej wypoczywa, gdy można odsapnąć od codzienności, w ciszy i spokoju.
Ruddzia
Posty: 83
Rejestracja: wt paź 08, 2019 5:15 am

Re: Spędzanie czasu wolnego

Post autor: Ruddzia »

Warto sobie znaleźć jakieś hobby, najlepiej hobby, które będziecie mogli robić całą rodziną. My coraz częściej podróżujemy i mogę powiedzieć, że jest to powoli nasze hobby
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”