Remont kuchni

Dyskusje na różne tematy, nie koniecznie budowlane.
Magda77q
Posty: 4
Rejestracja: wt lip 23, 2019 6:43 am

Remont kuchni

Post autor: Magda77q »

Cześć,

Planuję przed świętami jeszcze zrobić remont kuchni :)
Chcę zrobić remont całkowity i szukam sklepów, dzięki którym uda mi się to zrobić po kosztach. Znacie takie sklepy? :)
Marysia_89q
Posty: 5
Rejestracja: ndz lip 14, 2019 3:21 pm

Re: Remont kuchni

Post autor: Marysia_89q »

Hej,

Ja podczas ostatniego generalnego remontu większość rzeczy kupowałam w sklepie in360.
Pooglądaj sobie - https://www.in360.pl/kuchnia/baterie-ku ... grohe.html, może akurat uda Ci się znaleźć coś fajnego. Wybór jest całkiem spory, więc powinno Ci się udać coś wybrać :)
Hucpotny
Posty: 3
Rejestracja: pn sie 26, 2019 7:27 pm

Re: Remont kuchni

Post autor: Hucpotny »

Mnie się marzy nowa kuchnia, ale na razie mnie na to nie stać.
hamki
Posty: 3
Rejestracja: wt sie 27, 2019 5:46 pm

Re: Remont kuchni

Post autor: hamki »

macie jakieś porady może odnośnie remontu kuchni? będę wdzięczny
LeszekCzesz
Posty: 4
Rejestracja: wt sie 27, 2019 6:22 pm

Re: Remont kuchni

Post autor: LeszekCzesz »

Ja to myślę o takich portugalskich kafelkach u siebie w kuchni.
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Remont kuchni

Post autor: pietrzak »

A czy instalację elektryczną też będziecie tam wymieniać? Bo elektryk oferuje fachowe usługi elektryczne w Gdańsku: http://www.elektryk-gdansk.pl. To świetny fachowiec, podczas remontu zdecydowałam się właśnie na jego pomoc.
westerosisgoodq
Posty: 122
Rejestracja: ndz maja 05, 2019 9:27 am

Re: Remont kuchni

Post autor: westerosisgoodq »

Jeżeli szukacie jakiejś dobrej marki, która ma niebanalne wzory to zachęcam was do sprawdzenia marki Tubądzin, która charakteryzuje się na rynku i wyróżnia przede wszystkim unikatowymi produktami. Mają naprawdę szeroki zakres asortymentu, co pozwala na niemal dowolność podczas wyboru najlepszych płytek. Polecam wam sprawdzić, bo w mojej opinii są świetni.
anielica
Posty: 3
Rejestracja: pn wrz 09, 2019 8:08 am

Re: Remont kuchni

Post autor: anielica »

Nowa kuchnia to spory wydatek. Teraz wszystko jest drogie. Szukaj jakichś promocji
joasiak
Posty: 4
Rejestracja: czw sie 29, 2019 8:50 am

Re: Remont kuchni

Post autor: joasiak »

Po ostatnim remoncie kuchni powiedziałem sobie, że już prędzej kupię nowy dom niż będę remontował coś w starym. W kuchni wymieniałem wszystko
łącznie z kafelkami i ścianami, do tego oczywiście cały sprzęt. Wraz z postępem remontu koszta napraw tylko rosły i w końcu musiałem wziąć pożyczkę z https://taktofinanse.pl/Internetowa-pozyczka-gotowkowa-juz-od-18-lat-Sprawdz-kalkulator-online na pokrycie całych kosztów.
inzynierq
Posty: 37
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:20 am

Re: Remont kuchni

Post autor: inzynierq »

Ja osobiście polecam kuchnie na zamówienie. Tylko wtedy mamy pewność, że nikt nie będzie miał takiej samej kuchni jak my. Poza tym wybierając kuchnie na zamówienie możemy projekt dopasować do swoich upodobań i gustu. Ja osobiście wybrałam jasne kolory, które nigdy nie wyjdą z mody.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”