Pomoc dla babci

Dyskusje na różne tematy, nie koniecznie budowlane.
kubgraq
Posty: 40
Rejestracja: pt cze 21, 2019 3:04 pm

Pomoc dla babci

Post autor: kubgraq »

Hej, moja babcia niedługo obchodzi 80 urodziny i niestety zdrowie jej już nie domaga. Znalazłam w sieci fajna ofertę krzesełka pod prysznic i myślałem, że taki prezent może niekoniecznie się jej spodoba, ale na pewno przyda
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: Pomoc dla babci

Post autor: mpire »

Myślę, że będzie zadowolona
rowat
Posty: 4
Rejestracja: pn wrz 16, 2019 9:00 am

Re: Pomoc dla babci

Post autor: rowat »

no nie wiem niestety co najlepiej zrobić w tym wypadku
dakota
Posty: 7
Rejestracja: pn wrz 16, 2019 9:39 am

Re: Pomoc dla babci

Post autor: dakota »

Na pewno będzie jej wygodniej skorzystać z prysznica. Fajny pomysł.
agrafka11q
Posty: 59
Rejestracja: sob mar 02, 2019 10:03 pm

Re: Pomoc dla babci

Post autor: agrafka11q »

Nie wiem czy widzieliście coś takiego jak opaska dla seniora sos ? Ja swojej babci jakiś czas temu kupiłam. Dzięki lokalizatorowi GPS wiem, gdzie w danej chwili babcia się znajduje jak jestem w pracy. Wcześniej martwiłam się jak nie odbierała telefonu, teraz jestem spokojna. Warto taką opaskę sprawić naszym seniorom.
Ruddzia
Posty: 83
Rejestracja: wt paź 08, 2019 5:15 am

Re: Pomoc dla babci

Post autor: Ruddzia »

W takim wieku trzeba stawiać na tego typu pomoce. Wiadomo, że codzienne czynności w pewnym wieku nie są już takie łatwe jak kiedyś. Dobrze, że interesujesz się takimi rzeczami. Proponuję między innymi fotele geriatryczne, materace przeciwodleżynowe, łóżka rehabilitacyjne i wiele innych urządzeń i akcesoriów do opieki nad osobami starszymi.
Griajd46q
Posty: 1
Rejestracja: pn lis 18, 2019 8:19 pm

Re: Pomoc dla babci

Post autor: Griajd46q »

na pewno się jej przyda.
Benkq
Posty: 33
Rejestracja: sob paź 06, 2018 7:45 pm

Re: Pomoc dla babci

Post autor: Benkq »

Czasami nie damy rady samemu sprawować ciągłej opieki i potrzebna jest pomoc innych osób. Wtedy staje się przed wielkim dylematem. Ja osobiście zdecydowałem się na wynajęcie opiekunki. U nas to jeszcze ciągle mało popularne zajęcie, jednak w Niemczech taka opieka dla seniorów jest bardzo ceniona. Żeby dobrze zająć się starszymi osobami trzeba mieć naprawdę rozległą wiedzę.
Ernest30
Posty: 3
Rejestracja: ndz gru 01, 2019 9:22 am

Re: Pomoc dla babci

Post autor: Ernest30 »

Nie rozumiem obawy, przecież najlepsze są takie praktyczne prezenty. Jeżeli jej się przyda to jak najbardziej - kupuj. Myślę, że jak najbardziej ułatwi jej to życie.
Kotulski
Posty: 1
Rejestracja: pn gru 02, 2019 11:40 am

Re: Pomoc dla babci

Post autor: Kotulski »

Jeżeli Twoja babcia ma utrudnioną mobilność to jest prezent dobry :) jednak zastanów się nad jego odbiorem przez babcię... ale to dobrze, że pamiętasz o babci i chcesz jej pomóc :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”