Kupno mieszkania w Rzeszowie

Dyskusje na różne tematy, nie koniecznie budowlane.
simorq
Posty: 57
Rejestracja: pt gru 20, 2019 9:24 am

Kupno mieszkania w Rzeszowie

Post autor: simorq »

Powoli przymierzamy się z żoną do kupna naszego pierwszego mieszkania w Rzeszowie. Jakie polecicie lokalizacje?

Na początku chcieliśmy kupić dom ale ceny niestety dość wysokie....
Akryllq
Posty: 37
Rejestracja: pt gru 20, 2019 7:10 am

Re: Kupno mieszkania w Rzeszowie

Post autor: Akryllq »

Niekoniecznie są tak dużo droższe. Nie zastanawialiście się nad możliwością kupienia sobie domu szeregowego? Dobra opcja dla osób, które chcą mieszkać w zielonym otoczeniu poza miastem, cieszyć się swobodą, dużą powierzchnią mieszkalną i własnym ogrodem, no a niekoniecznie mogą sobie pozwolić na zakup domu. Który może być droższy o ponad 200 tysięcy od domu w zabudowie szeregowej.
Kkmaa21
Posty: 64
Rejestracja: czw mar 28, 2019 2:36 pm

Re: Kupno mieszkania w Rzeszowie

Post autor: Kkmaa21 »

Rzeszów nie jest zbyt rozwijającym się miastem, więc to średnia inwestycja. Jeśli mieszkanie ma być na wynajem to zdecydowanie lepiej kupić je w stolicy.
markosq
Posty: 19
Rejestracja: sob maja 18, 2019 9:30 am

Re: Kupno mieszkania w Rzeszowie

Post autor: markosq »

A ja coś wręcz przeciwnego słyszałem, podobno właśnie to jest miasto rozwojowe ale nie zamieszkałbym tam ze względu na sytuację zawodową bo jestem związany pracą ze stolicą i tu na osiedlu Nowa Grochowska kupiłem mieszkanie
KatarzyNBaAq
Posty: 10
Rejestracja: pt maja 22, 2020 2:38 pm

Re: Kupno mieszkania w Rzeszowie

Post autor: KatarzyNBaAq »

Nie każdy chce się wiązać z jednym miejscem na stałe, dlatego dobrą alternatywą jest wynajem po prostu. Jest to też opcja (jedyna) dla osób nie mających ani gotówki ani zdolności na zakup własnego mieszkania.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”