Remont domu. Rozterki.

Dział poświęconym ogólnej tematyce budowlanej. Cenniki materiałów i ich jakość. Technologie budowy.
nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: nina1990q »

Na pewno po takim remoncie będzie trzeba też gruntownie posprzątać dom... 8-)
Postzunia
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 14, 2018 9:17 am

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: Postzunia »

Jak zabierasz się za remont domu to warto pomyśleć o wymianie schodów i balustrad. Możesz też zamówić meble na bazie stali nierdzewnej jeśli lubisz nowoczesny design.
octavia
Posty: 62
Rejestracja: czw sie 22, 2019 6:14 pm

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: octavia »

Natomiast ja planuje przeprowadzić niedługo remont kuchni i tak zastanawiam się czy dla odmiany, zamiast malować ściany nie zastosować fototapety ?
blobers
Posty: 128
Rejestracja: czw paź 12, 2017 2:24 pm

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: blobers »

Rozterek i problemów na pewno podczas remontu nie brakuje, jednak wydaje mi się, że większość z nich można wyeliminować jeśli zatrudniona zostanie przez was odpowiednia i sprawdzona firma remontowa.
anitka
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:39 pm

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: anitka »

Też miewam rozterki, ale to tak naprawdę część każdego remontu, nie może być tak że zawsze wiemy czego chcemy. Ja na przykład długo uważałam, że nie chcę dywanów w domu.
kewa3939qq
Posty: 34
Rejestracja: wt sty 28, 2020 5:07 pm

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: kewa3939qq »

Przy okazji remontu, zdecydowaliśmy się na kontrole przewodów kominowych, inwentaryzacje.
marek980
Posty: 78
Rejestracja: śr lis 28, 2018 11:25 am

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: marek980 »

To ja mam rozterki bardziej w kwestii wyboru całej aranżacji wnętrz i mebli. Kompletnie nie mam pojęcia, co wybrać...
Mannia1q
Posty: 116
Rejestracja: wt paź 29, 2019 6:19 am

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: Mannia1q »

Na czas remontu zadecydowaliśmy o położeniu tapet na ściany. Nie stałoby się to możliwe bez solidnego kleju. Teraz wspomniane tapety trzymają się tak, jak to sobie zażyczyliśmy! Porządna sprawa.
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: mpire »

Remont domu może kosztować naprawdę dużo, nie myślałeś nad kupnem nowego domu? :lol:
Alberto
Posty: 2
Rejestracja: sob mar 07, 2020 11:18 pm

Re: Remont domu. Rozterki.

Post autor: Alberto »

A co polecanie na ścianę w przedpokoju, żeby się nie brudziła? Dzieci jak wracają do domu, to non stop ocierają ją plecakami, zostawiają smugi lub drapnięcia i doprowadza mnie to do apopleksji ;) A tak serio, to po prostu szukam czegoś ciekawego, co ma fajną strukturę i właśnie osłoni ścianę przed uszkodzeniami i brudem. Czy tynk strukturalny będzie ok?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wymiana doświadczeń”