Porady na temat budowy i wykończenia domu.

Dział poświęconym ogólnej tematyce budowlanej. Cenniki materiałów i ich jakość. Technologie budowy.
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Porady na temat budowy i wykończenia domu.

Post autor: pietrzak »

Nie zapominajcie też o kwestiach bezpieczeństwa. Moim zdaniem kamery w domu to w dzisiejszych czasach podstawa.
wojkiech
Posty: 8
Rejestracja: pn paź 28, 2019 8:57 am

Re: Porady na temat budowy i wykończenia domu.

Post autor: wojkiech »

Przy budowie domu chyba najważniejszym elementem jest odpowiedni dobór narzędzi i materiałów budowlanych. Mi bardzo ułatwił pracę przy budowie domu dobry kontakt z kierownikiem budowy.
kewa3939qq
Posty: 34
Rejestracja: wt sty 28, 2020 5:07 pm

Re: Porady na temat budowy i wykończenia domu.

Post autor: kewa3939qq »

Do wykończenia były nam potrzebne rusztowania elewacyjne, aby dostać się chociażby na wyższe partie budynku. Rusztowania postanowiliśmy wynająć.
Ruddzia
Posty: 83
Rejestracja: wt paź 08, 2019 5:15 am

Re: Porady na temat budowy i wykończenia domu.

Post autor: Ruddzia »

Tu trzeba czytać porady dotyczące każdego etapu budowy, jest tu wiele rzeczy, którymi musicie się zainteresować. Nie jest to nic łatwego muszę przyznać, a ile stresu! Zacznijcie oczywiście od projektu. Ja znalazłam projekty domów w sieci. Dla mnie optymalną opcją był dom 125 m2 i dwustanowiskowy garaż.
nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

Re: Porady na temat budowy i wykończenia domu.

Post autor: nina1990q »

A co z dachem? Znaleźliście już dla siebie odpowiednie rozwiązania? Zdecydowanie warto zainteresować się kwestią drewnianych stropów.
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: Porady na temat budowy i wykończenia domu.

Post autor: mpire »

Ja polecam wybudować dom szkieletowy, który jest wytrzymały, ale też tańszy w budowie i zdecydowanie szybszy.
Gabriel5123
Posty: 5
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:08 pm

Re: Porady na temat budowy i wykończenia domu.

Post autor: Gabriel5123 »

Super, że ktoś udziela takich porad.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wymiana doświadczeń”