Nowoczesny dom

Dział poświęconym ogólnej tematyce budowlanej. Cenniki materiałów i ich jakość. Technologie budowy.
staszek_dqq
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 05, 2019 11:39 am

Re: Nowoczesny dom

Post autor: staszek_dqq »

Teraz jest tyle możliwości jeśli chodzi o nowoczesny dom, że nie sposób nadążyć za technologiami i produktami :) Nie tak dawno kupowaliśmy mieszkanie i chcieliśmy je jakoś fajnie urządzić. W modzie teraz wszędzie światła LED w różnych aranżacjach i powiem szczerze, że super rzeczy można z nich zrobić.
baranekbaran
Posty: 1
Rejestracja: ndz gru 01, 2019 10:17 am

Re: Nowoczesny dom

Post autor: baranekbaran »

Nowoczesny ma wiele pojęć. Wyposaż go według własnych upodobań.
Malwina81
Posty: 4
Rejestracja: pt gru 13, 2019 6:34 pm

Re: Nowoczesny dom

Post autor: Malwina81 »

Nowoczesny czyli jaki?
anitka
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:39 pm

Re: Nowoczesny dom

Post autor: anitka »

Mi się nowoczesność kojarzy z nowymi technologiami. na przykład ostatnio widziałam taki czujnik czadu, którym można sterować za pomocą telefonu. super prawda? A to tylko kropla w morzu, jest na rynku masa urządzeń które ułatwiają codzienne funkcjonowanie a także zwiększają poziom bezpieczeństwa
westerosisgoodq
Posty: 122
Rejestracja: ndz maja 05, 2019 9:27 am

Re: Nowoczesny dom

Post autor: westerosisgoodq »

Zgadzam się, warto wziąć pod uwagę system sterowania domu. Sama się orientowałam w tym temacie i możliwości jest ogrom.
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: Nowoczesny dom

Post autor: mpire »

Moim zdaniem nowoczesnym domem nie jest taki dom, który tak wygląda, ale też w którym są zastosowane nowoczesne rozwiązania. Świadomość ekologiczna polaków rośnie, dlatego nowo wybudowane domy zazwyczaj są wyposażone w panele słoneczne i są ogrzewane przez pompy ciepła. Wydaje mi się, że jest to nie tylko ekologiczne rozwiązanie, ale też ekonomiczne, a ogrzewanie pompą ciepła jest bardzo wydajne.
jamo
Posty: 2
Rejestracja: czw kwie 23, 2020 9:37 am

Re: Nowoczesny dom

Post autor: jamo »

Jeśli chodzi o zewnętrzny aspekt nowoczesnego domu to mnie zawsze od razu na myśl przychodzą stalowe albo szklane balustrady i tego typu elementy dodatkowe, które uatrakcyjniają całość. jak dla mnie szklane balustrady nie obciążają wizualnie a są bezpieczne i praktyczne.
wojnacki13
Posty: 3
Rejestracja: wt mar 31, 2020 11:41 am

Re: Nowoczesny dom

Post autor: wojnacki13 »

Dom nowoczesny to budynek przede wszystkim wykonany z surowców w pełni przyjaznych dla środowiska, ekologicznych. Mam tu na myśli budynek wykonany z drewna! Pasywny, szkieletowy był spełnieniem naszych wszelkich marzeń. Absolutny strzał w 10!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wymiana doświadczeń”