Dobra automatyka do bramy garażowej-jaka?

Dział poświęconym ogólnej tematyce budowlanej. Cenniki materiałów i ich jakość. Technologie budowy.
Benkq
Posty: 33
Rejestracja: sob paź 06, 2018 7:45 pm

Dobra automatyka do bramy garażowej-jaka?

Post autor: Benkq »

Interesuje mnie jak w tytule automatyka do bramy garażowej. Chciałbym kupić jakich dobrej jakości, najlepiej sprawdzony. Nie interesują mnie rozwiązania dostępne w marketach. Możecie pomóc? Będę wdzięczny.
sylwekkielceq
Posty: 56
Rejestracja: pt paź 05, 2018 12:54 pm

Re: Dobra automatyka do bramy garażowej-jaka?

Post autor: sylwekkielceq »

Moim zdaniem warto zainwestować w mechanizm wysokiej klasy. To niesamowita wygoda, którą docenia się zwłaszcza w niepogodę, jak bramę otwierasz nie wychodząc z samochodu. Mogę podać Ci namiar na tych, u których ja kupowałem. W ofercie posiadają automatykę tylko renomowanych producentów. Moja od dwóch lat działa bez zarzutu, więc mogę polecić ich z czystym sumieniem. Ja jestem zadowolony.
Lemur
Posty: 18
Rejestracja: czw paź 25, 2018 6:51 pm

Re: Dobra automatyka do bramy garażowej-jaka?

Post autor: Lemur »

Witam. Ja zakupiłem zestaw marki came- w sklepie Fonex. To nie jest jakiś market, tylko branżowy sklep, także sądzę, że tu można się rozejrzeć. W każdym bądź razie, musisz pamiętać, że sprawność i trwałość automatyki zależy też od prawidłowego dopasowania systemu. Zwróć przede wszystkim uwagę na ciężar bramy aby wiedzieć jaka siła ciągu w napędzie otwierania będzie konieczna aby nic przypadkiem nie uszkodzić. No i nie dokupuj poszczególnych elementów rożnych marek, najlepiej w zestawie jako całość.
Euzebiusz2443
Posty: 5
Rejestracja: pn gru 06, 2021 12:24 pm

Re: Dobra automatyka do bramy garażowej-jaka?

Post autor: Euzebiusz2443 »

Nie wiem w sumie która będzie najlepsza.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wymiana doświadczeń”