zalanie mieszkania

Dział poświęconym ogólnej tematyce budowlanej. Cenniki materiałów i ich jakość. Technologie budowy.
ragi27
Posty: 23
Rejestracja: czw lip 11, 2019 12:11 pm

zalanie mieszkania

Post autor: ragi27 »

hej! Nasze mieszkanie zostało zalane. Co zrobić ?
budrys
Posty: 51
Rejestracja: wt paź 09, 2018 6:49 pm

Re: zalanie mieszkania

Post autor: budrys »

Mieliśmy podobny problem po powrocie z urlopu (sąsiedzi nas tak załatwili) i próbowaliśmy się tym zająć na własną rękę poprzez zakup różnego rodzaju środków, które niestety nie przynosiły oczekiwanych efektów. Z polecenia mojego przyjaciela postawiliśmy jednak na firmę, która wykonuje pełne osuszanie mieszkań i jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego, bo wilgoć już nie powróciła. Dlatego lepiej zlecić to od razu fachowcom bo samodzielnie bardzo ciężko jest z nią wygrać.
kaszek1q
Posty: 117
Rejestracja: pt gru 07, 2018 3:05 pm

Re: zalanie mieszkania

Post autor: kaszek1q »

Odpowiednio wykonane osuszanie budynków daje naprawdę świetne efekty. Sam doskonale o tym wiem, bo niedawno zdecydowałem się na ten proces. Oczywiście aby osuszanie budynków było skuteczne, to musi zostać wykonane przez profesjonalną firmę. Miejcie to na uwadze, ponieważ jest to bardzo ważna kwestia.
bob28
Posty: 188
Rejestracja: pn sty 14, 2019 7:32 pm

Re: zalanie mieszkania

Post autor: bob28 »

Jeśli zalało ci mieszkanie to skorzystaj z usług tej firmy , jest warte swej ceny bo nie tyle co pozbędziesz się wilgoci co unikniesz powikłań zdrowotnych i grzyba. Zdrowie i komfort jest najważniejsze.
Anulka122q
Posty: 22
Rejestracja: pn wrz 02, 2019 6:47 am

Re: zalanie mieszkania

Post autor: Anulka122q »

Po zalaniu mieszkania wszelkie prace remontowo-naprawcze powinny być wykonane w solidny i skuteczny sposób, tak, aby po zaciekach i zawilgoceniu ścian nie pozostało żadnych śladów. Jeśli ściany zostały mocno uszkodzone, a tynki nie trzymają się podłoża, należy je skuć i położyć nową warstwę. Warto w tym celu użyć specjalistycznej zaprawy renowacyjno-naprawczej, która nie tylko przeciwdziała rozwojowi grzyba i pleśni, ale również zapewni odpowiednią hydroizolację podłoża.
Kama1q
Posty: 22
Rejestracja: wt lip 30, 2019 11:33 am

Re: zalanie mieszkania

Post autor: Kama1q »

W momencie kiedy w mieszkaniu jest wilgoć to samo osuszenie nic nie daje. Trzeba przede wszystkim odkryć skąd bierze się wilgoć. Bo bez tego samo osuszanie nie da oczekiwanego efektu.
Gabriel5123
Posty: 5
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:08 pm

Re: zalanie mieszkania

Post autor: Gabriel5123 »

No jak ktoś zaleje to idź do ubezpieczalni.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wymiana doświadczeń”