Urządzanie domu

Zdjęcia ciekawych mebli. Gdzie i za ile je można kupić.
nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

Urządzanie domu

Post autor: nina1990q »

W niedługim czasie planujemy remont domu, zastanawiam się nad modnymi i praktycznymi dodatkami do wnętrza. Szukając inspiracji trafiłam na takie worki do siedzenia. Fajnie wyglądają i wydają się być wygodne. Macie takie dodatki w domach ?
lady11q
Posty: 19
Rejestracja: ndz wrz 22, 2019 5:27 am

Re: Urządzanie domu

Post autor: lady11q »

Wyglądają ciekawie, ale nadają się raczej do młodzieżowego pokoju, prawda? W salonie bym ich nie postawiła. Lubię elegancki wystrój wnętrz w jasnej kolorystyce. Przede mną remont sypialni, którą chcę zrobić na biało z akcentem morskiego koloru. Wygląda przepięknie.
platynaq
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 01, 2020 1:02 pm

Re: Urządzanie domu

Post autor: platynaq »

Urządzanie domu to nie lada wyzwanie,sprawia dużo zamieszania, ale też dużo frajdy.Bardzo fajnym,modnym dodatkiem do każdego praktycznie pomieszczenia są różnego rodzaju ramki,antyramy,w które zazwyczaj oprawiamy,
ale też zdjęcia,fotografie czy rysunki naszych pociech.Taka ramka zawieszona na ścianie sprawia,że pomieszczenie staje się ciepłe,rodzinne,stylowe.
barak86
Posty: 11
Rejestracja: wt sie 18, 2020 8:35 am

Re: Urządzanie domu

Post autor: barak86 »

U nas na całe szczęście z wielkim powodzeniem uważam zresztą, wzięła się z to moja żona i nawet bez pomoc projektanta się obeszło.
olena
Posty: 3
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 8:07 pm

Re: Urządzanie domu

Post autor: olena »

zawsze warto zainwestować w coś solidnego.
Koplowikolas66
Posty: 4
Rejestracja: pn mar 04, 2024 5:29 pm

Re: Urządzanie domu

Post autor: Koplowikolas66 »

Warto też pomyśleć o naszym ubiorze na ślub który powinien być wyjątkowy i bogaty np. w krawat taki jak ten z https://dobrzedodane.pl .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Meble”