Wasze ulubione sklepy z meblami

Zdjęcia ciekawych mebli. Gdzie i za ile je można kupić.
Karysq
Posty: 1
Rejestracja: wt sty 16, 2018 10:05 am

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: Karysq »

Moim ulubionym sklepem meblowym jest Ikea. Meble są bardzo dobrej jakości i mają prosty, skandynawski styl wykonania, który bardzo mi się podoba.
anitka
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:39 pm

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: anitka »

Moim natomiast castorama ponieważ ma tanie i dobre płyty meblowe, z których można sobie tworzyć niektóre mebelki samodzielnie - takie DIY :) Takie płyty meblowe są idealne dla osób które lubią oryginalny styl we wnętrzu
Pala
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 17, 2017 10:04 am

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: Pala »

Moim ulubionym sklepem od niedawna jest sklep lozka.net.pl, w którym ostatnio kupiłam łózko dla mojego syna. Sklep stał się moim ulubionym ze względu na wysoką jakość produktów i zaskakująco niskie ceny, które są nawet o kilkaset niższe od cen podobnych łóżek w konkurencyjnych sklepach. Polecam zajrzeć!
nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: nina1990q »

Dobrym prezentem może okazać się też fotoobraz. Oprócz tego że będzie to ciekawy prezent to dodatkowo świetna pamiątka na lata. Nie koniecznie musisz wydawać na to bardzo dużej kwoty. Przede wszystkim zwróć uwagę na jakość wykonania takiego obrazu.
pablo12q
Posty: 1
Rejestracja: śr cze 06, 2018 7:31 am

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: pablo12q »

Meble.. niby taka prosta sprawa ale jak przyjdzie dokonać ostatecznej decyzji to zawsze się wszystko komplikuje. Ja postanowiłam zamówić zestaw wypoczynkowy ze sklepu internetowego i szczerze powiedziawszy to była dobra decyzja. Mogłam na spokojnie przepatrzeć ofertę sklepu i sfinalizować zamówienie. Polecam meble z internetu ponieważ to naprawdę jest ogromne ułatwienie :).
Pala
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 17, 2017 10:04 am

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: Pala »

Łóżka dla dzieci możecie kupić w sklepie Agata meble. Łóżko dziecięce powinno być stabilne i wykonane z dobrej jakości materiałów. Warto już na początku liczyć się z tym, że będzie to miejsce nie tylko do spokojnego snu, lecz także do zabawy. Dziecko może, na przykład, zacząć po łóżku skakać lub energicznie na nim usiąść. Jeżeli materiał, z którego wykonano mebel, okaże się zbyt słaby, pod ciężarem po prostu się połamie. Łóżko dziecięce powinno być również dobrze wykończone. Wystające, ostre elementy, dające się wykręcić śruby lub zaślepki wpływają nie tylko na wygląd, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo dziecka.
morgo
Posty: 127
Rejestracja: czw sie 30, 2018 5:06 pm

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: morgo »

Meble można kupić gotowe, można zamówić, a można też kupić płyty meblowe i samemu zrobić samemu. Wszystko zależy od naszych potrzeb. Różnorodne akcesoria meblowe można zakupić Belmeb. Jest tam spory wybór. Można stworzyć meble dopasowane do własnych potrzeb.
paulaq
Posty: 77
Rejestracja: wt maja 15, 2018 7:22 pm

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: paulaq »

Wybierając meble zwracam przede wszystkim uwagę na ich jakość, a także wykonanie - to dla mnie priorytet, po to aby meble te służyły później przez długi czas. Teraz jestem na etapie urządzania swojej garderoby i wiecie co udało mi się znaleźć? Bardzo pojemną szafę ze strony Interno Italiano. Bardzo dobrą opcją według mnie jest również fakt, że szafę tę można zamówić w wersji otwieranej normalnie, bądź przesuwnej.
vania4
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 21, 2018 7:32 am

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: vania4 »

Ikea albo Agata meble.
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: mpire »

Ja meble zamawiam zawsze online, moim ulubionym sklepem jest Forte. Na wiosnę planuję remont sypialni i też zamówię u nich meble, mam już upatrzone komodę i szafę, jeszcze za dodatkami się rozejrzę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Meble”