Wasze ulubione sklepy z meblami

Zdjęcia ciekawych mebli. Gdzie i za ile je można kupić.
Saszkaq
Posty: 11
Rejestracja: śr mar 13, 2019 10:16 am

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: Saszkaq »

Faktycznie, mebli nie kupuje się zbyt często, niezależnie od tego sam proces wybierania konkretnego mebla zajmuje sporo czasu. Dlatego w sytuacji, kiedy chcę na przykład kupić szafkę na buty wybieram po prostu opcję online i zamawiam porządny, solidny mebel z dostawą do domu. To zdecydowana oszczędność czasu i pieniędzy, bo w sieci jest taniej, a jakość mebli jest identyczna, a często nawet wyższa, niż w wielu popularnych sieciówkach meblowych.
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: mpire »

Ja swoje meble do jadalni razem z krzesłami zamawiałem w sklepie internetowym Gama i wam też polecam bo wybór mają duży, mają stylowe meble, do aranżacji klasycznej jak i nowoczesnej. Dodatkowo ceny są przystępne, wysyłka szybka a obsługa pomocna. Zajrzyjcie sami na ich stronę.
Olgira1q
Posty: 37
Rejestracja: pn paź 07, 2019 6:20 pm

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: Olgira1q »

Nie mam w sumie takich miejsc. Staram się sprawdzać różne firmy, salony meblowe, poszukując oryginalnych mebli do swojego wnętrza. U siebie planuje wprowadzić nowoczesny design, jednak też nie chce z tym przesadzić, nowoczesność potrafi być zbyt surowa. Tak znalazłam świetne sofy w firmie Empir. Ten salon meblowy proponuje spory wybór mebli od różnych, renomowanych producentów takich jak Caya Designe, Paged, Vero, Szynaka i wiele innych.
Akryllq
Posty: 37
Rejestracja: pt gru 20, 2019 7:10 am

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: Akryllq »

Kilka dużych sieci, które warto jest odwiedzić
Agata meble
Black Red White
Meble vox
ewentualnie Ikea

Aczkolwiek jeśli szukacie ciekawszych, bardziej nieszablonowych mebli polecam poszukanie ich w sklepach internetowych, w których często ogłaszają się mniejsi polscy producenci ( obecnie mamy bardzo wiele firm meblowych bo Polska jest jednym z liderów w produkcji mebli na świecie). Można w nich znaleźć również meble z prawdziwego drewna, których raczej trudno szukać w sieciówkach, które stawiają na meble wykonane z płyty.
Marko33q
Posty: 72
Rejestracja: wt lut 18, 2020 9:45 am

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: Marko33q »

Jasne, przecież decydując się na odpowiednie meble, będziecie w stanie o wiele lepiej zaaranżować całe pomieszczenie. TO bardzo wymiernie wpłynie na komfort przebywania w salonie. Podpowiem Wam, że świetnie może sprawdzić się i u Was fotel uszak, dlatego warto pomyśleć o zastosowaniu go u siebie.
Kkmaa21
Posty: 64
Rejestracja: czw mar 28, 2019 2:36 pm

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: Kkmaa21 »

Jeżeli szukacie sklepu z biurkami to polecam zerknąć na Modeca meble. W każdym domu konieczny jest kąt do pracy czy po to żeby usiąść na spokojnie z laptopem. Biurko z porządnym krzesłem będzie niezbędną sprawą.
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: pietrzak »

Jestem pasjonatką sklepów z wyposażeniem wnętrz. Często szukam inspiracji w magazynach oraz na stronach internetowych. Ostatnio widziałam z meblami w stylu loftowym i industrialnym. Bardzo dobrze ręcznie wykonane meble polskiej manufaktury, które dadzą wnętrzu niepowtarzalny vibe. Na prośbę można dostosować rozmiar do indywidualnych potrzeb klienta.
maciejnowakq
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 09, 2020 11:42 am

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: maciejnowakq »

Nie przywiązuje uwagi, do tego skąd pochodzą meble. Ważne, by były w moim guście ;)
cloudy4q
Posty: 12
Rejestracja: pt sie 23, 2019 3:35 pm

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: cloudy4q »

Nie mam ulubionego sklepu z meblami, za każdym razem przeszukuję sieć w poszukiwaniu promocji. Jeśli chodzi o meble biurowe mogę polecić producenta Unique-meble. To ergonomiczne fotele, krzesła i stoły konferencyjne, które wyróżniają się jakością oraz nowoczesnym designem.
Szymek92
Posty: 56
Rejestracja: czw sie 01, 2019 1:26 pm

Re: Wasze ulubione sklepy z meblami

Post autor: Szymek92 »

Ostatnio wymieniałem meble w całym domu i muszę przyznać że dobór nowych krzeseł okazał się największym wyzwaniem. Przejrzałem mnóstwo stron internetowych ale nic nie odpowiadało mi w 100%. W końcu, z polecenia, odnalazłem idealne modele do mojego domu. Jeśli macie ten sam problem co ja jeszcze niedawno, polecam sprawdzić ich asortyment. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Meble”