Złota 44

Zdjęcia ciekawych budynków.
maciek
Posty: 2
Rejestracja: sob cze 18, 2016 2:56 pm

Złota 44

Post autor: maciek »

Nowa ikona Warszawy. Luksusowy apartamentowiec. Jeden z najwyższych budynków w Polsce. Autorem budynku jest polskiego pochodzenia Daniel Libeskind. Jestem ciekaw co myślicie o tym budynku ? Bez wątpienia jest kontrowersyjny. Chcielibyście mieszkać w takim miejscu ?
Załączniki
1234.jpg
1234.jpg (8.4 KiB) Przejrzano 4510 razy
Multimaster
Posty: 9
Rejestracja: pn lip 04, 2016 6:44 pm

Re: Złota 44

Post autor: Multimaster »

Osobiście wolę mieszkać w spokojniejszym miejscu. Poza tym styl tego budynku nie kojarzy mi się z ciepłem domowym.
rainbow
Posty: 33
Rejestracja: pt cze 17, 2016 2:34 pm

Re: Złota 44

Post autor: rainbow »

Multimaster pisze:Osobiście wolę mieszkać w spokojniejszym miejscu. Poza tym styl tego budynku nie kojarzy mi się z ciepłem domowym.
Dowodowe ze ilu ludzi tyle gustow :) ;). Złota 44 wpisuje się w moje poczucie estetyki. Lubie takie bryły, cenię nowoczesność i innowacyjność. Z tego względu szaleje za Sky Tower we Wrocławiu i Sea Tower nad morzem. Gdybym tylko miała taki fundusz... ;-)
cedarq
Posty: 54
Rejestracja: wt cze 26, 2018 5:03 pm

Re: Złota 44

Post autor: cedarq »

Oczywiście, co kto lubi. Ja jestem fanką mieszkań z rynku wtórnego. I bardziej w moim guście są apartamenty na Mokotowie niż takie industrialne budynki w centrum. Ale wszystko to rzecz gustu - ja lubię nieruchomości Mokotów, a ktoś inny taką stylistykę. I to jest fajne.
doki3
Posty: 54
Rejestracja: pn maja 28, 2018 2:50 pm

Re: Złota 44

Post autor: doki3 »

Też mieszkam w Warszawie, ale w nieco spokojniejszym miejscu ;) Teraz już sobie chwalę, bo jako wspólnota mamy od ubiegłego roku zarządcę z prawdziwego zdarzenia, Per modum. W końcu firma, która się zna i wywiązuje jak należy.
agamk
Posty: 3
Rejestracja: pn cze 17, 2019 10:06 am

Re: Złota 44

Post autor: agamk »

Zdecydowanie nie. I smucą mnie takie inwestycje. Wolę klimatyczne kamienice, domki lub nawet bloki w komunistycznym stylu.
Feniks4
Posty: 1
Rejestracja: sob cze 29, 2019 6:40 am

Re: Złota 44

Post autor: Feniks4 »

Wygląda zjawiskowo...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawe budynki”