Kostka brukowa

Plan miejscowy, MPZP – akt prawa miejscowego, warunki zagospodarowania i zabudowy.
nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

Kostka brukowa

Post autor: nina1990q »

Moim zdaniem kostka brukowa jest bardzo praktyczna, czy to jako chodnik przed domem czy podjazd. Warto ją zastosować ?
karol.miecznikq
Posty: 2
Rejestracja: śr lip 31, 2019 12:01 pm

Re: Kostka brukowa

Post autor: karol.miecznikq »

Moim zdaniem tak, ułożyliśmy kostkę na przydomowym podjeździe. Trochę to zajęło fachowcom, ale ostatecznie jestem zadowolona z efektu. A korzystając z okazji, orientujecie się, czy w kostce brukowej da się zamontować lampy najazdowe ? Bardzo by nam pasowało takie rozwiązanie, nie wiem, tylko czy będzie się dało, dzięki za odp ;)
octavia
Posty: 62
Rejestracja: czw sie 22, 2019 6:14 pm

Re: Kostka brukowa

Post autor: octavia »

A czy ktoś z was może stosował już taki impregnat do kostki brukowej ? Właśnie dowiedziałam się od znajomego, że to znakomity produkt który chroni kostkę przed zabrudzeniem, a także wodą, różnymi planami. Myślę, czy go nie kupić... Ale chyba warto...
Kostelaq
Posty: 27
Rejestracja: wt sie 20, 2019 10:13 am

Re: Kostka brukowa

Post autor: Kostelaq »

Zastosowaliśmy przed domem kostkę brukową i w związku z tym pomyślałam, żeby powoli przygotować się do zimy i kupić chlorek do posypywania chodników. Podobno usuwa nawet błoto, które zostaje po stopnieniu śniegu. To chyba praktyczne rozwiązanie. Stosowaliście może już ten produkt?
loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: Kostka brukowa

Post autor: loca89 »

No, a co do materiału to co bierzecie pod uwagę szukając taką kostkę brukową ?
Mannia1q
Posty: 116
Rejestracja: wt paź 29, 2019 6:19 am

Re: Kostka brukowa

Post autor: Mannia1q »

My w końcu zdecydowaliśmy się na kostkę brukową. Okazało się to bardzo trafionym wyborem, gdyż na podjeździe prezentuje się ona znakomicie.
Anulka122q
Posty: 22
Rejestracja: pn wrz 02, 2019 6:47 am

Re: Kostka brukowa

Post autor: Anulka122q »

U nas świetnie sprawdza się kostka brukowa. Zdecydowaliśmy się na kostkę w trzech różnych wielkościach dzięki czemu podjazd wygląda bardzo nowocześnie. Samo ułożenie kostki poszło bardzo sprawnie i szybko, a utrzymanie jej w nienagannym stanie nie wymaga praktycznie żadnego wysiłku.
dora4
Posty: 85
Rejestracja: śr lut 07, 2018 9:21 am

Re: Kostka brukowa

Post autor: dora4 »

Kostka wygląda ładnie ale podstawa to odpowiednie utwardzenie terenu zanim się ją położy. Do tego celu sprawdzą się najlepsze kruszywa. Im lepiej przygotowane podłoże tym mniejsze ryzyko pojawienia się zapadnięć czy szczelin między elementami kostki. I to nawet po bardzo długim czasie.
kewa3939qq
Posty: 34
Rejestracja: wt sty 28, 2020 5:07 pm

Re: Kostka brukowa

Post autor: kewa3939qq »

Kostka brukowa ozdobiła moje podwórko. Teraz podjazd prezentuje się w bardziej elegancki sposób, na czym w pełni nam zależało.
Curtis
Posty: 4
Rejestracja: wt mar 03, 2020 9:20 pm

Re: Kostka brukowa

Post autor: Curtis »

Ja właśnie jestem przed etapem podjazdu, więc coś takiego mi się przyda
ODPOWIEDZ

Wróć do „Plan zagospodarowania”