Kredyt czy pożyczka

Pożyczki konta bankowe, ubezpieczenia.
Akryllq
Posty: 37
Rejestracja: pt gru 20, 2019 7:10 am

Re: Kredyt czy pożyczka

Post autor: Akryllq »

Chwilówek nie polecam. Oprocentowanie jest bardzo wysokie, trudne są warunki przedłużenia spłaty pożyczki. Opłaca się to jedynie w jednej sytuacji, jeśli bierzecie pierwszą darmową pożyczkę. W innych sytuacjach jest to jedynie proszenie się o kłopoty.
Ostatnio zmieniony wt gru 24, 2019 9:29 am przez Akryllq, łącznie zmieniany 1 raz.
Mateusz79q
Posty: 105
Rejestracja: sob sty 07, 2017 8:47 am

Re: Kredyt czy pożyczka

Post autor: Mateusz79q »

Jeśli pieniądze potrzebne Wam są na "już" to najlepszym rozwiązaniem jest pożyczka online. Szybką pożyczkę możecie wziąć przez stronę. Tu bez zbędnych formalności można załatwić pożyczkę bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić wniosek przez internet.
dano90
Posty: 1
Rejestracja: śr sty 29, 2020 5:37 pm

Re: Kredyt czy pożyczka

Post autor: dano90 »

zależy jaka suma Cię interesuje :)
MarlenaPedro
Posty: 4
Rejestracja: wt lut 18, 2020 4:59 pm

Re: Kredyt czy pożyczka

Post autor: MarlenaPedro »

Trzeba wszystko przekalkulowac czy sie oplaca.
loraaq
Posty: 34
Rejestracja: czw sty 16, 2020 4:54 am

Re: Kredyt czy pożyczka

Post autor: loraaq »

Ja dopiero zaczynam wchodzić w świat finansów i w sumie nie bardzo jeszcze wiem jaka jest różnica pomiędzy kredytem, a pożyczką.
morgo
Posty: 127
Rejestracja: czw sie 30, 2018 5:06 pm

Re: Kredyt czy pożyczka

Post autor: morgo »

Warto dobrze się rozejrzeć na rynku zanim weźmiecie pożyczkę. Wiadomo jak to jest. Propozycji jest wiele. Są one jednak bardzo zróżnicowane.
KUSZENTOWSKI
Posty: 4
Rejestracja: sob maja 23, 2020 11:04 am

Re: Kredyt czy pożyczka

Post autor: KUSZENTOWSKI »

Jeżeli ja miałbym coś doradzić to zdecydowanie kredyt. Nie dość, że suma pieniędzy, które pożyczamy jest wyższa to jeszcze jest to taka stabilniejsza wierzytelność. Oczywiście na samym początku warto przegadać całą tę sytuację z doradcą kredytową. A może już kiedyś korzystaliście z ich pomocy?
Sordyl
Posty: 1
Rejestracja: sob cze 20, 2020 11:11 pm

Re: Kredyt czy pożyczka

Post autor: Sordyl »

A czym to się różni? :)
ezreal446
Posty: 4
Rejestracja: pn sie 24, 2020 6:15 pm

Re: Kredyt czy pożyczka

Post autor: ezreal446 »

Według mnie lepszy będzie kredyt, ale trzeba mieć to na uwadze, że jak chcemy dostać kredyt na firmę, to musimy mieć dobry biznesplan. Jeżeli nie jesteśmy pewni czy takowy dobrze napiszemy to warto zakupić gotowy.
WARTENOWSKI
Posty: 4
Rejestracja: sob wrz 05, 2020 12:03 pm

Re: Kredyt czy pożyczka

Post autor: WARTENOWSKI »

Wszystko zależy od tego na co potrzebujesz te pieniądze. Mnie osobiście wydaje się, że lepszym rozwiązaniem jest kredyt, szczególnie kiedy potrzebujesz to na rozwój firmy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt”