Kredyt czy pożyczka

Pożyczki konta bankowe, ubezpieczenia.
artlubq
Posty: 16
Rejestracja: czw cze 13, 2019 10:03 am

Kredyt czy pożyczka

Post autor: artlubq »

Hej, mam taką sprawę, czy lepiej wziąć kredyt na niewielką kwotę czy pożyczkę ? Potrzebuję niewielkiej kwoty na wymianę drzwi wejściowych i balkonowych i nie wiem co będzie lepszym rozwiązaniem.
Anulka122q
Posty: 22
Rejestracja: pn wrz 02, 2019 6:47 am

Re: Kredyt czy pożyczka

Post autor: Anulka122q »

Tradycyjny kredyt w banku często trudniej uzyskać ponieważ przyznawany jest według ściśle określonych zasad. Jeśli więc potrzebujesz krótkoterminowej pożyczki, to wydaje mi się, że lepszą opcją będzie skorzystanie z gotówki online.
Opin8
Posty: 3
Rejestracja: czw wrz 12, 2019 9:28 pm

Re: Kredyt czy pożyczka

Post autor: Opin8 »

W razie czego możesz tu sprawdzić porównywarkę kredytów. Wprowadzisz sumę i liczbę rat i znajdziesz porównanie ofert, które taki kredyt proponują :D
gogo.fol
Posty: 5
Rejestracja: pn wrz 23, 2019 11:57 am

Re: Kredyt czy pożyczka

Post autor: gogo.fol »

Jak już się piszesz na to to lepiej pożyczka szybciej ją spłacisz niż kredyty , po co sobie to trzymać na dłużnej takie zobowiązanie ?
Robercik255
Posty: 3
Rejestracja: śr paź 16, 2019 6:30 pm

Re: Kredyt czy pożyczka

Post autor: Robercik255 »

Moim zdaniem o wiele lepiej wyjdziesz na zaciągnięciu pożyczki. Przemawia za tym kilka konkretnych argumentów. Po pierwsze nie musisz mieć jakichś określonych dochodów, a tym bardziej w przypadku pożyczki bez bik. Po drugie spłata jest dużo szybsza, a raty nie są takie wysokie.
255Mariuszek
Posty: 4
Rejestracja: ndz paź 20, 2019 10:32 am

Re: Kredyt czy pożyczka

Post autor: 255Mariuszek »

Najlepiej zdecydować się po prostu na chwilówkę. Obecnie na rynku znajdziemy naprawdę dużo ofert nowych chwilówek 2019. Warto się na tym skupić, bo te oferty są naprawdę dobre. Sam dzięki temu znalazłem ofertę, która naprawdę mnie interesowała :)
panimagisterq
Posty: 4
Rejestracja: ndz paź 27, 2019 10:42 pm

Re: Kredyt czy pożyczka

Post autor: panimagisterq »

Zdecydowanie kredyt gotówkowy :) Dostajesz pieniądze i działasz, nie musisz czekać na nic, pieniądze są od razu, a Twoje plany i realizacje mogą się już zacząć spełniać. :)
Kellys
Posty: 14
Rejestracja: pn paź 07, 2019 7:31 pm

Re: Kredyt czy pożyczka

Post autor: Kellys »

Ile pieniędzy potrzebujecie? Na mniejsze kwoty w zupełności wystarczą szybkie pożyczki internetowe. Fajną opcją jest u nich to, że pierwsza pożyczka do 1-3 tysięcy jest darmowa.
salga
Posty: 2
Rejestracja: pt lis 22, 2019 7:21 am

Re: Kredyt czy pożyczka

Post autor: salga »

Kredyt gotówkowy jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem.
Janoo93
Posty: 15
Rejestracja: czw sie 01, 2019 5:59 am

Re: Kredyt czy pożyczka

Post autor: Janoo93 »

Kredyt, a pożyczka to dwie różne formy wsparcia, więc zależy kto czego potrzebuje. Jeśli mamy zdolność kredytową i potrzebujemy większej ilości gotówki to można zdecydować się na kredyt, jeśli nie to drugim wyborem są pożyczki pozabankowe przez internet. Na pewno mniej formalności i szybciej można dostać gotówkę ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt”